Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Напередодні Дня незалежності відбулася зустріч предстоятелів двох найбільших в Україні конфесій: Блаженніший Митрополит Володимир зустрівся з Главою УГКЦ Святославом Шевчуком
23 August 2011 20:59

Зустріч Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира з Главою УГКЦ Святославом Шевчуком відбулася у вівторок, 23 серпня, у резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви в Києво-Печерській Лаврі, повідомили у Відділі зовнішніх церковних зв’язків УПЦ. Гостя супроводжував секретар Синоду УГКЦ єпископ Богдан (Дзюрах).    

Блаженніший Митрополит Володимир привітав нового Главу УГКЦ з обранням на це служіння й висловив сподівання, що відносини між Українською Православною Церквою та Українською Греко-Католицькою Церквою будуть конструктивними, буде зберігатись міжконфесійний мир і злагода.

Владика Святослав подякував за слова вітання й наголосив, що Блаженніший Митрополит Володимир є «духовним батьком більшої частини українського народу».

Під час бесіди були обговорені питання можливої співпраці обох Церков у галузі богословської освіти. Сторони обмінялись думками щодо подальшого розвитку українського богослов’я.

Була також підкреслена необхідність примирення між вірними обох Церков. У зв’язку з цим, було домовлено, що надалі всі проблемні питання у взаємовідносинах будуть вирішуватись у робочому порядку.

Бесіда пройшла в атмосфері доброзичливості й відкритості. На завершення зустрічі сторони обмінялись пам’ятними подарунками.

Зі сторони Української Православної Церкви у зустрічі взяв участь Голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко, секретар ВЗЦЗ УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, голова Служби протоколу Київської Митрополії протоієрей Валерій Кравець та завідуючий Канцеляріїєю Київської Митрополії архімандрит Аркадій (Демченко). 


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Напередодні Дня незалежності відбулася зустріч предстоятелів двох найбільших в Україні конфесій: Блаженніший Митрополит Володимир зустрівся з Главою УГКЦ Святославом Шевчуком

Сторони наголосили на необхідності примирення між вірними обох Церков і домовилися, що надалі всі проблемні питання у взаємовідносинах вирішуватимуть у робочому порядку.Рубрики: Події на часі | Київська | Міжконфесійні відносини |

4392 переглядів / Коментарів: 8

Теги: Блаженніший Митрополит Володимир |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Греко-католики очень близки

Греко-католики очень близки по духу православным. У них еще стоит поучиться и церковнославянскому богослужению и миссионерству и социальной работе и монашескому устройству и каноническому праву и ... Желаем также встречи с патриархом Филаретом. Да вси едино будут!

Господи, помилуй наше

Господи, помилуй наше невежество. Спасибо  juillet за ответ. Теперь понятно - с таким подходом мы надолго застрянем в пучине непонимания и отвлеченности. Прискорбно, что находятся личности, которые так легко своего Предстоятеля списывают в "просто монахи". Но унывать не стоит. Блаженнейший Владыка Владимир и Владыка Александр действительно в первую очередь монахи, и монахи, несущие свой подвиг администрирования как нелегкую и тернистую ношу. За это им глубокий поклон. Владыкам за их труды и ноги целовать не грех. По евангельски. А история со списыванием в "просто монахи", это же не просто так. Жизнь, она же как? Вспоминая события двадцатилетней давности, вспоминается и народная мудрость "Как аукнется, так и откликнется".

Простите за резкость. Крестоношение Предстоятельства требует огромных жертв. Верю, - эти жертвы не напрасны.

P.S. А шоколадки я и сам вкушаю в пост. Глюкоза для интеллектуалов, так сказать. Помнится в бытность свою покупал и вкушал с чайком в монашеской келии шоколадки и конфеты в Почаевской лавре. Также в Успенский пост и также в Успенской лавре. С черносливом. И благодарил Бога за такую возможность. Спаси, Христос.

За єдність православної України

Блаженніші владики Володимир і Святослав за цей крок порозуміння заслуговують усіх похвал і увійдуть в історію як примирителі обох гілок Української Церкви. На блаженнішого Святослава взагалі покладаю великі сподівання щодо творення Єдиної Церкви в Україні - людина всебічно обдарована і благословенна Богом. Хотілося б, щоб і такі близькі нам вірні Київського Патріархату не були ігноровані. Чому не можна зустрітися Патріарху Філарету і Митрополиту Володимиру і в такому ж дусі миру обговорити проблемні питання існування двох патріархатів на Україні. Сподіваюся мудрий досвід і митрополита Володимира, як гаранта єдності православних України, переможе.

Вручення ювілейних панагій

Вручення ювілейних панагій владиці Святославу та єпископу Богдану Дзюраху є ознакою повного визнання їхньої єпископської хіротонії. Отже, коли існують єпископи, існує й їхня Церква. Всією душею прагну єднання православних МП і православних УГКЦ в єдину Українську Церкву.

зустріч з Греко-католиками

Цю зустріч можна з великою радістю вітати! Молимо Бога, що би вони відбувалися частіше й частіше. Для людей доброї волі, позитивного мислення, (хоч в такій формі) це єднання Церков і так було і є реальністью. Ці люди розуміють, що Захід і Схід, хоча й розділені географічно, та історично, все одно ми є людьми Євангелії, що земля наш спільний дім, і Господь я кий творить мир на висотах Своїх – є наш Бог. Люди ж негативного мислення, вони є, і від цього ніде не дінешся. Вони що би знайти якусь причину розділення видумують, їх злобствующий розум постійно продукує якісь другосортні, або і зовсім єретичні догмати і канони, які провокують конфлікти. І переконати їх не робити цього не можливо. Це, свого роду як невиліковна форма душевної хвороби. Їх потрібно лишити в спокої. «Шукаємо друзів по серцю своєму!»Сковорода Нам же людям доброї воді залишається одне – єднатися, бо це для нас і нам сказав Господь: Блаженні миротворці, бо ті синами Божими назовуться

На завершення зустрічі

На завершення зустрічі Патріарх Святослав подарував Митрополитові Володимирові перше в Україні видання рукописного Реймського Євангелія Анни Ярославни, створеного на початку ХІ століття. Предстоятель УПЦ (МП) подарував гостям ювілейні панагії та переклад Євангелія українською мовою.

Братия, а почему эта информация так резко исчезла с официальных сайтов УПЦ? Прискорбно, очень прискорбно, что мы так боимся собственных теней.

Может быть, из-за такой

Может быть, из-за такой реакции?

http://www.nr2.ru/kiev/345309.html

Благодарімо Господа, що така

Благодарімо Господа, що така зустріч відбулась. Це перший крок до зближення Церков Київського традиції. Благаємо Всемогутнього і Люблячого Отця щоб дарував нам мир і взаєморозуміння.  Як вже хтось раніше писав, це чудовий подарунок до Дня Незалежності і гарний приклад для політиків і всього українського народу. Нехай Господь благословить предстоятелів і їх вірних. 

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru