Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. 29 травня галерея «Соборна» запрошує на концерт духовної музики «Великодній подарунок собору»
27 May 2011 15:40

У неділю, 29 травня, о 12.00 Галерея «Соборна» УПЦ (Залізничне шосе, 3) запрошує бажаючих на концерт духовної музики «Великодній подарунок собору». Свою чудову програму для парафіян храму Всіх святих і гостей представляє хор хлопчиків та юнаків Сектору практики Національної Музичної Академії України ім. П.І. Чайковського (керівник – Алла Шейко). Вхід вільний.

Хор хлопчиків та юнаків Сектору практики Національної Музичної Академії України ім. П.І. Чайковського створено у 2001 р. Засновником та художнім керівником цього колективу стала випускниця Київської консерваторії та аспірантури – нині керівник сектору практики НМАУ, викладач кафедри хорового диригування Алла Шейко.

За роки існування хор багаторазово брав участь у національних та міжнародних фестивалях – таких як «Мистецьке березілля», «КиївМузикФест», «Музичні прем’єри сезону», «Співочий собор на Святих горах», «Москва – місто миру», фестивалях у Бельгії, Італії. Хор хлопчиків СП НМАУ отримав Grand Prix Міжнародного фестивалю духовної музики у Словаччині, звання лауреата Всеукраїнського фестивалю духовної музики «Від Різдва до Різдва», Міжнародного фестивалю «Carmen Sacrum» (Польща). Колектив брав участь у виконанні сценічної кантати «Карміна Бурана» Карла Орфа – Національна опера України, у світовій прем’єрі «Симфонічне Євангеліє» Ельдара Караманова у Палаці «Україна» (Київ,2007). Має фондові записи на Українському радіо, записав три компакт-диски.

sobor.in.ua


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. 29 травня галерея «Соборна» запрошує на концерт духовної музики «Великодній подарунок собору»

Свою чудову програму для парафіян храму Всіх святих і гостей представляє хор хлопчиків та юнаків Сектору практики Національної Музичної Академії України ім. П.І. Чайковського. Вхід вільний.Рубрики: Події на часі | Київська | Церква і культура |

2253 переглядів / Коментарів: 0


Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru