Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Вінницька
ВІННИЦЯ. Медики-акушери та священнослужителі обговорили шляхи можливої співпраці
17 March 2010 17:37

12 березня з благословення архієпископа Вінницького і Могилів-Подільського Симеона, за підтримки Синодального відділу Української Православної Церкви Місія «Церква та медицина», за підтримки управління охорони здоров’я та курортів Вінницької облдержадміністрації та за участю кафедри акушерства та гінекології ВНМУ ім. М.І. Пирогова, центру планування сім’ї Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова, медичного центру «Альтамедика» в приміщенні Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І Пирогова відбулася науково-практична конференція «Право на життя з моменту зачаття».

В президії були присутні архієпископ Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, Голова Синодального відділу Місія «Церква та медицина» протоієрей Геннадій Батенко, заступник начальника управління охорони здоров’я і курортів ОДА Н.В. Довгополюк, головний акушер-гінеколог управління охорони здоров’я і курортів ОДА Кулик О.О., заступник головного лікаря з медичної частини обласної клінічної лікарні Стойко В.В..

З вітальним словом виступив архієпископ Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, який благословив усіх учасників конференції і зазначив важливість проведення такої конференції саме в колі лікарів акушерів-гінекологів, тому що їм доводиться щодня вирішувати питання переривання вагітності.

Архієпископ Симеон зазначив: «Ми маємо важку спадщину радянського минулого, коли люди не усвідомлювали важкість гріха аборту. А він лягає важким тягарем не тільки на того кому роблять, але на того, хто робить це дійство. Сьогодні, хоч кожна людина і має можливість відвідувати храм Божий, але статистика абортів залишається жахливою. В засобах масової інформації активно пропагується насилля, розпуста, збочення, насаджується культ так званих «вільних відношень», у школах викладається валеологія, активно впроваджуються програми планування сім’ї, у яких підліткам розповідають про засоби контрацепції. І цілком закономірно, що кількість дошлюбних відносин серед молоді збільшується і збільшується кількість абортів. Щоб запобігти такому жахливому стану справ нам необхідно культивувати у суспільстві поняття про цнотливість, стриманість, дівство, піднімати авторитет сім’ї».

У своєму слові заступник начальника управління охорони здоров’я і курортів ОДА Н.В. Довгополюк зазначила зацікавленість медичної громадкості у діалозі з Церквою, тому що подолання проблем передчасного переривання вагітності лежить в площині не тільки медичній, а соціальній, педагогічній, духовній.
На конференції освітлювались програми, впроваджені в центрі планування сім’ї Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова для зміцнення сім’ї, для пропагування здорового способу життя серед молоді.

Серед основних виступів слухачів зацікавили доповіді Голови Синодального відділу Місія «Церква та медицина» протоієрея Геннадія Батенко «Життя, як дар Божий від запліднення до народження. Статус людського ембріону» та Шевні Б.П., головного лікаря медичного центру «Альтамедика» м. Вінниця, «Етичні аспекти екстракорпорального запліднення».

Після закінчення виступів доповідачів відбулося активне обговорювання, до якого залучалися присутні.

Подробиці на сайті Синодального відділу «Церква і медицина»

 


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ВІННИЦЯ. Медики-акушери та священнослужителі обговорили шляхи можливої співпраці

У приміщенні обласної клінічної лікарні відбулася конференція «Право на життя з моменту зачаття».Рубрики: Події на часі | Вінницька | Церква і медицина |

2310 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Церква і медицина |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru