Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » Наші статті » З глибини душіДолають шлях лиш ті, хто ним іде
14 December 2010 21:46
Дмитро Гіпський

Щоб зрозуміти мої враження про православний табір «Фома», треба переповісти одну історію, яку розповів мені один добрий друг.

Колись у нього була своя справа - він робив меблі на замовлення. Як тільки він починав цю справу, в нього був дуже досвідчений у цій галузі компаньйон, справжній професіонал. Мій друг звик, що його напарник сам ішов до клієнта, робив заміри, сам проектував і прораховував замовлення, а той робив і ставив.

Одного разу до мого друга звернувся багатий клієнт - йому потрібні були меблі для нового магазину. Не маючи досвіду роботи, в нього був єдиний очевидний вихід – звернутись до свого компаньйона, щоб той пішов поміряв і порахував. Та чомусь напарник у цей момент постійно не мав часу, тому відкладав, відкладав і врешті сказав: «Сам не можеш піти і поміряти?».

Виявилося - не може. Це складно і страшно для вчорашнього студента. Хіба жарти, взяти в людини купу грошей на матеріали, неправильно порахувавши деталі меблів, зіпсувати матеріал. А потім як віддавати те «щось», що не вийшло? Та і з чого, коли тільки-тільки починаєш справу і за душею ні копійки.

Так кілька днів ходив мій товариш за своїм компаньйоном і просив: «Прошу, зроби. Ти вмієш, а я боюся помилитись, бо це дуже дорого мені потім обійдеться». Та побачив, що його друг не збирається відгукуватись на прохання, і згнітивши серце все ж таки наважився піти сам. Ох, і міряв він - до міліметра, ох, і рахував він - кілька днів і ночей. Перераховував не знати скільки разів і просив Бога, аби не помилитись. Нарешті взяв гроші, купив матеріал, і… Меблі вийшли на славу, не враховуючи дрібних нюансів. Клієнт лишився задоволеним і потім ще не раз в мого друга щось замовляв.

З тих пір мій товариш зрозумів, як важливо людині вірити в свої сили, навчився не боятися себе і уповати на Бога. А найголовніше - не боятися брати на себе відповідальність, адже хто її бере, той і отримує більше. За цей урок він довіку буде вдячний Богу і своєму напарнику, що таким чином змусив себе змінити.

Якраз таких людей я й побачив у «Фомі», які стрімголов кидаються вперед і милістю Божою досягають чогось. Недарма давня мудрість говорить, що «шлях подолає лише той, хто ним іде». Може, й не дійде, то за нього дійдуть інші, які побачать його старанність і працю. І ті люди, які вперше приїхали, спочатку виглядали переляканими і засмиканими своїм життям. А наприкінці були зовсім іншими - впевненими у своїх силах. Тож, із Божою допомогою можна досягти всього, тільки треба докладати власних зусиль, а не чекати, коли хтось щось зробить за тебе.

 

 


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Долають шлях лиш ті, хто ним іде

У молодіжному таборі  «Фома» я побачив людей, які стрімголов кидаються вперед і милістю Божою досягають чогось. Недарма давня мудрість говорить, що «шлях подолає лише той, хто ним іде»…Рубрики: Публікації | З глибини душі |

1890 переглядів / Коментарів: 0

Теги: православна молодь |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі
Найцікавіше з архівів сайту
Нескучный брак
24 December 2009

Птичка Божия
25 February 2010
Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru