Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Запрошуємо дітей та їх батьків на «Канікули в Лаврі»: Всеукраїнський благодійний фестиваль триває!
28 October 2010 16:38

Сьогодні, 28 жовтня, о 14.00 в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику «Києво-Печерська Лавра» розпочався Всеукраїнський благодійний фестиваль-конкурс.

На святі представлені дитячі творчі колективи, солісти, переможці різноманітних дитячих конкурсів та фестивалів. Організатори заходу – Духовно-просвітницький центр Свято-Воскресенського Кафедрального собору УПЦ та Міжнародний благодійний Фонд «Соняшник».  

Благодійний фонд «Соняшник» протягом багатьох років займається організацією дитячих творчих заходів як в Україні, так і  за кордоном. Один із проектів – Великий благодійний дитячий фестиваль-конкурс «Канікули в Лаврі», який  пройде з Благословення  Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Володимира.

Метою свята є ознайомлення юних представників різних міст з різномаїттям культурного скарбу нашої держави. Створення для дітей і молоді можливості творчого спілкування, виявлення нових талантів, надання ознайомлення зі зразками національної культури та мистецтва нашої країни.

На свято приїхали талановиті діти з усієї України. Будуть представлені дитячі творчі колективи, солісти, переможці різноманітних дитячих конкурсів та фестивалів, діти-сироти Молочанської та Вільнянської шкіл-інтернату Запоріжської області.

У концерті беруть участь солісти та колективи з Запоріжжя, які брали участь у Великому концерті, що проходив нещодавно в Хортиці за підтримки Міжнародного Благодійного Фонду «Соняшник». Також зі своїми виступами до столиці приїхали наступні колективи:

Народний хореографічний колектив «Веселка», м. Васильків.

Зразковий ансамбль народного танцю «Джерело», м.Запоріжжя.

Ансамбль народного танцю «Чарівний чобіток», м.Запоріжжя.

Народний аматорський зразковий художній колектив України хореографічний  ансамбль "Спалах", м. Хмельницький.

Дует «Спалах» м. Хмельницький – Рожнетовська Ольга та Кононученко Валерія. 

Танцювальна пара – солісти ансамблю «Спалах», м. Хмельницький – Рибак Вікторія та Гумєнюк Максим.

А також виступають солісти:

Артур Пісковський, м. Запоріжжя; Аріна Пісковська, м. Запоріжжя; Олексій Фролов, м. Хмельницький; Катерина Козлова, м. Хмельницький; Катерина Нижня, м. Хмельницький; Катерина Лужняк, м. Хмельницький.

Київ представляють такі творчі колективи і солісти: ансамбль сучасно-естрадного танцю «Міраж»; зразковий ансамбль сучасного танцю «Едельвейс»; Юліана Власюк та Микита Іщенко.

Ведуть Великий благодійний фестиваль-конкурс «Канікули в Лаврі» переможці багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів – Юліана Власюк та Артур Пісковський. Також на фестивалі представлено п’ять художніх робіт на тему: «Визволення Києва» учнів 4-8 класів Київської школи мистецтв № 5.

Для всіх учасників фестивалю, а також для студентів духовної семінарії триває патріотичний концерт. Театр-студія «Міраж» Київської школи № 221, художній керівник Євгенія Миколаївна Іщук, представляють патріотичну виставу «Поїзд йде на Схід».

Нагадуємо, з 4 по 8 листопада у складі Української православної делегації Міжнародний благодійний фонд «Соняшник» візьме участь у церковно-суспільній виставці-форумі «Русь Православна», яка пройде в Москві. Захід відбудеться в ЦВЗ «Манеж» з Благословення Святішого Патріарха Московського та всієї Русі Кирила. Тема проекту 2010 року «Народи-переможці: разом в історію, разом у майбутнє». Другий рік поспіль на цю акцію в складі української православної делегації запрошується Міжнародний Благодійний Фонд «Соняшник». І цього року спеціально для цієї акції було підготовлено виставу «Поїзд йде на Схід», учасниками якого є театр-студія «Міраж». Вистава присвячена 65-річчю Перемоги та 67-й річниці визволення від німецько-фашистських загарбників.

 


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Запрошуємо дітей та їх батьків на «Канікули в Лаврі»: Всеукраїнський благодійний фестиваль триває!

Організатори свята: Духовно-просвітницький центр Свято-Воскресенського кафедрального собору УПЦ та Міжнародний благодійний Фонд «Соняшник».Рубрики: Події на часі | Київська | Церква і культура | Церква і молодь |

1844 переглядів / Коментарів: 0

Теги: виховання дітей |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru