Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Милосердя


Храмова мініатюра - авторська робота Володимира Цимермана


ЗАКАРПАТТЯ. Допоможіть інваліду ― придбайте дерев’яну церквицю
17 June 2011 15:55
Ирина Яковчук

Читачі інтернет-порталу «Православіє в Україні», мабуть, добре пам’ятають Володимира Цимермана за публікацією «Він написав листа усім нам».

Наш адресант ― інвалід 1 групи з хронічним захворюванням головного мозку, проживає разом із батьками-пенсіонерами фактично без належних побутових умов, які так необхідні тяжкохворій людині. Стомлений, але з доброю надією, сподіваючись на позитивні результати лікування, Володимир звернувся по допомогу до редакції.

І милістю Божою це прохання не залишилось без відповіді! Ще в лютому 2011, коли у розділі «Милосердя» з’явилася публікація про Володимира Цимермана, небайдужі люди переказали кошти для його лікування, дзвонили, підтримували й підбадьорювали. Власне з цього й розпочалася «Історія однієї доброї справи», про яку ми також розповідали на сторінках «ПвУ». Її героями стали наші друзі ― Ужгородське молодіжне братство на честь преподобного Алексія Карпаторуського. Волонтери спочатку приїхали провідати Володимира, а згодом за зібрані кошти купили для нього інвалідний візок і холодильник, зараз допомагають з оформленням путівки до спеціалізованого санаторію за місцем проживання. Згодом вони подякували за інформацію про Володимира, за можливість допомогти тому, хто цього потребує.

Проте історія доброї справи на цьому не завершилася. Декілька тижнів тому, на адресу редакції надійшла посилка із Закарпаття. В ній була гарненька дерев’яна церквиця із сірників, яку власноруч виготовив наш Володимир. Хіба це не диво, коли людина з такою недугою радіє життю, проявляє творчі здібності!

«Зараз людина ожила, усміхнена, ― написав у своєму листі протоієрей Віктор Палош, голова Ужгородської „молодіжки”, яка днями знову відвідала Володимира, привезла йому зібрану «допомогу». ― Він почав працювати своїми руками: виготовляє храми з сірників, в’яже зимові шкарпетки із шерсті. Це надає йому стимул жити!», ― підсумував отець Віктор.

Сам Володимир безмежно вдячний усім за підтримку, бо для людини, яка практично ізольована від зовнішнього світу, й добре слово ― то великий скарб, воно творить чудеса.

Зараз наш майстер храмових мініатюр натхненно працює, він мріє про авторську виставку робіт. Сподіватимемось, що вона-таки відбудеться.

Та якщо вже зараз, шановні читачі, ви маєте бажання допомогти Володимиру ― як один зі способів, пропонуємо вам за символічну ціну замовити у нього таку гарненьку церквицю, яку ви бачите на фотографії, отримавши її через поштову доставку.

Контактна інформація Володимира Цимермана: мобільный номер (097) 009-76-46

Почтова адреса: Закарпатська обл., Перечинський р-н,

с. Туриця, вул. Зарічна, 16.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Храмова мініатюра - авторська робота Володимира ЦимерманаЗАКАРПАТТЯ. Допоможіть інваліду ― придбайте дерев’яну церквицю

Храмові мініатюри є авторською роботою інваліда 1 групи. За символічну ціну ви можете придбати гарну прикрасу, та головне ― допомогти, підтримати людину, яка намагається попри всі труднощі вповні радіти кожному дню життя.Рубрики: Події на часі | Оголошення | Милосердя |

2668 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Цимерман | милосердя |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі
Статті цього автораЦікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru