Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Церква і суспільство
ЮВІЛЕЙ 1025. У Севастополі освячено подарунок Президента України – 13-тонний дзвін
28 July 2013 16:42

28 липня Президенти України та Росії Віктор Янукович та Володимир Путін взяли участь в освяченні дзвіниці Святого рівноапостольного князя Володимира на території Національного заповідника «Херсонес Таврійський».

До 1025-річчя Хрещення Русі для Херсонеського собору в дар від Президента України Віктора Януковича було передано 13-тонний дзвін «Хрещення».

Чин освячення звершив митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар. Віктор Янукович та Володимир Путін першими вдарили в новоосвячений дзвін.

Митрополит Лазар подарував главам двох держав символічні дзвіночки та подякував Віктору Януковичу за допомогу у відродженні святині:

«Шановний Вікторе Федоровичу, в цей ювілейний рік Вашою працею виготовлено цей дзвін – точна копія дзвону, який був тут до революції. Так продовжується відродження православної святині, собору, де прийняв Хрещення просвітитель Володимир», – наголосив митрополит.

Після богослужіння Віктор Янукович та Володимир Путін вклонилися мощам святого рівноапостольного князя Володимира у Володимирському соборі і поставили свічки. Також Президенти подарували храму ікони.

***

Дзвін виготовлено на підприємстві «Донецьксталь» за старовинною технологією. Напис над іконами по колу: «Святий рівноапостольний княже Володимире, моли Бога за нас». В середньому поясі по колу розташовані ікони: Святої Трійці, Божої Матері «Ігуменя Афонської Гори» та «Боголюбська», Собору всіх Святих, святого апостола Андрія Первозванного, святого рівноапостольного князя Володимира, святого князя Олександра Невського та Царствених мучеників. Вага дзвону становить 13290 кг, його висота 2м 60 см, діаметр по спідниці - 2м 55 см. Майстер - С.Самойлов, скульптори: О.Доценко, В.Жуков.

Офіційний сайт УПЦ


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ЮВІЛЕЙ 1025. У Севастополі освячено подарунок Президента України – 13-тонний дзвін

Цей дзвін – точна копія дзвону, який був у Херсонесі до революції.Рубрики: Події на часі | Церква і суспільство | Сімферопольська |

1214 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Митрополит Лазарь (Швец) | 1025-річчя Хрещення Русі |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru