Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Духовні навчальні закладиВОЛИНЬ. Три кроки, щоб стати вихованцем Волинської духовної семінарії
08 August 2011 13:15

У суботу, 6 серпня у Волинській духовній семінарії розпочалися вступні іспити на 2011/2012 навчальний рік. Проходять вони в три етапи: спочатку абітурієнти написали письмові роботи, потім покажуть вступній комісії свої знання молитов, біблійної історії, вміння читати церковнослов’янською мовою і на останок буде перевірено їх вокальні дані. 

Під час іспитів кожен абітурієнт матиме зустріч з керуючим Волинською єпархією митрополитом Луцьким і Волинським Ніфонтом. Також вступники зустрінуться з ректором ВДС протоієреєм Сергієм Ющиком та інспектором навчального закладу протоієреєм Георгієм Шевчуком.     

Під час вступних іспитів абітурієнти, мешкаючи у Волинській духовній семінарії, вже мали змогу ознайомитися із семінарським життям. Також помоляться на урочистому Богослужінні з нагоди свята святого великомученика і цілителя Пантелеймона та візьмуть участь у хресній ході.

Протягом усієї вступної сесії юнаки та дівчата мали змогу поспілкуватися із викладачами ВДС, які є не тільки священнослужителями, а й досвідченими педагогами. Окрім того, юнаки відвідали музей Волинської ікони та звершили екскурсію по місту Луцьку. Особливо приємно відзначити, що серед цьогорічних юнаків, які подали документи для вступу у Волинську духовну семінарію, є такі, які свого часу брали участь у дитячих таборах, що проводилися вихованцями ВДС для недільних шкіл.

Волинська єпархія УПЦ


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ВОЛИНЬ. Три кроки, щоб стати вихованцем Волинської духовної семінарії

У навчальному закладі розпочалися вступні іспити на 2011-2012 навчальний рік.Рубрики: Події на часі | Духовні навчальні заклади | Волинська |

1744 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Волинська духовна семінарія |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru