Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » ВолинськаВОЛИНЬ. Лучани хочуть мати власне свято – День тверезості
14 August 2012 11:24

Звернутися до міського голови з метою включення в календар заходів міста свята тверезості, – таке рішення було прийнято на засіданні громадської ради Луцька, що відбулось 1 серпня.

З ініціативою створення такого свята виступив голова Волинського православного братства тверезості протоієрей Степан Ярема. Священик зазначив, що організацією було проведено багато заходів для формування громадської думки про те, що дозвілля можна гарно проводити і без алкоголю.

Коли саме буде організовано свято, ще не відомо, цим буде займатись спеціально організована група людей. Однак Степан Ярема запропонував, щоб цього року це було 16 вересня – перша неділя після Дня усічення голови Іоана Хрестителя. Цей день здавна вважався днем тверезості, адже за переказами Іоана Хрестителя було вбито під впливом алкоголю.

Краєзнавець Вальдемар Пясецький зазначив, що колись у Луцьку були різні цікаві традиції, що пропагували тверезе життя. Наприклад, той, хто не бажав, щоб йому наливали алкоголь у ресторації, клав біля себе листя шафрану.

Голова громадської ради Петро Верзун зазначив, що в день свята тверезості можна було б накласти мораторій на продаж алкоголю у цілому місті.

Попри те, що у світі існує День тверезості, який відзначають 3 жовтня, членами громадської ради було запропоновано, щоб у Луцьку це свято відзначали в інший день, це, мовляв, надасть йому особливості.

Ініціативу проведення свята свого часу підтримав і заступник мера Святослав Кравчук.

Прес-служба Волинської єпархії


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ВОЛИНЬ. Лучани хочуть мати власне свято – День тверезості

Рішення звернутися до міського голови з метою включення в календар заходів міста свята тверезості було прийнято на засіданні громадської ради Луцька.Рубрики: Події на часі | Волинська | Церква і суспільство |

1228 переглядів / Коментарів: 0


Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru