Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » ВолинськаВОЛИНЬ. «Літо радості!» – в єпархії відбувся дитячо-юнацький фестиваль
08 August 2011 11:50

З благословення митрополита Ніфонта Волинська єпархія Української Православної Церкви вже не один рік поспіль проводить дитячо-юнацький фестиваль під назвою «Літо радості!». Проте цього року особливістю даного заходу став той факт, що ведучими на дитячому святі стали учасники православних молодіжних товариств міста Луцька, селища міського типу Колки та міста Ківерці.

Представникам молодіжного православного товариства «Крок», що було утворене у лютому 2011 року при Свято Миколаївському храмі міста Ківерці, було надано право проводити даний фестиваль з дітками Любешівського, Рожищенського та Ківерцівського районів.

Очолив даний захід клірик Свято Миколаївського храму ієрей Андрій Яковлюк, який допомагав духовно піднятись, вчив як необхідно поводитись та спілкуватись із дітьми, вирішував всі організаційні та інші проблеми, які виникали повсякчас.

У кожному районі фестиваль тривав один день. Як завжди, перед початком всякого доброго діла у кожному з районів благочинним служився молебень, де священики разом з дітками просили Божого благословення та Божої допомоги у проведенні заходу. Всього за один день діти встигали познайомитись, придумати назву, девіз та емблему кожен своїй команді, а також поставити сценку та пояснити її моральний та духовний зміст.

Після обіду, який розпочинався та закінчувався молитвою, розпочиналась власне станційна гра, де діти та юнацтво демонстрували свої знання зі Старого та Нового Завіту, історії церкви, молитов у формі – кросвордів, пантоміми та інших цікавих подач; а також свою спортивну вправність – переправа за допомогою паралельних шнурів, різноманітні естафети та проходження лабіринтів.

Основна думка даного заходу полягала в тому, щоб закріпити отримані в недільних школах знання, навчити дітей спільно вирішувати поставлені перед ними завдання та й просто весело провести час.

Приємно відзначити, що діти, як показав фестиваль, мають не лише духовні знання, а й вихованість, послух, скромність та бажання допомагати один одному.

Протягом цих трьох днів викладачі старалися засіяти у душі підростаючого покоління любов до молитви, бажання знати і виконувати заповіді Божі, чим заклали невеличку цеглинку на шляху відродження нашої української нації.

Член клубу православної молоді «КРОК» Миколайчук Віктор

Волинська єпархія УПЦ


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ВОЛИНЬ. «Літо радості!» – в єпархії відбувся дитячо-юнацький фестиваль

Під час триденного заходу діти продемонстрували знання з історії церкви, Святого Письма і молитви у незвичній формі та навчилися спільно вирішувати поставлені перед ними завдання.Рубрики: Події на часі | Волинська | Церква і молодь |

1629 переглядів / Коментарів: 0

Теги: православна молодь |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru