Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаВітаємо із Днем Державного Прапора!
23 August 2012 11:21

23 серпня ми святкуємо День Державного Прапора України.

Саме цього дня у 1990 році синьо-жовтий прапор було піднято над Київською мерією. Свято було встановлено «…на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України…».

24 серпня на честь Дня Незалежності нашої держави, уже за традицією, в усіх храмах Української Православної Церкви буде відслужено молебень за Україну та український народ.

Молитва за Українську Державу

Боже Святий, Отче Вседержителю, Сине Єдинородний і Душе Святий, що все у Твоїй владі тримаєш і про все піклуєшся Премудрим Твоїм Промислом, молимося Тобі за Богом бережену державу нашу Україну та боголюбивий народ її.

Благослови, Господи, всю владу: Президента, уряд, парламент і військо. Даруй їм, Господи, мирне правління, глибокий і невід’ємний мир, поклади їм на серце добре про Церкву Твою та про всіх людей Твоїх, щоб і ми в тиші і чистоті проводили життя наше у всякому благочесті і чеснотах.

Позбав, Господи, державу нашу від голоду, мору, землетрусу, потопу, вогню, меча, нашестя іноплеменних і розбрату. Родини в мирі і любові збережи, дітей виховай, молодь навчи, старість підтримай, подорожуючим сподорожуй, вбогих захисти, недужних зціли, тих, що за ґратами, згадай, розпорошених збери, спокушених наверни і з’єднай зі Святою Твоєю Cоборною і Апостольською Церквою.

Бо Твоє є Царство, і сила, і слава, Отця, і Сина, і Святого Духа,нині і повсякчас, і на віки віків.

Амінь.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Вітаємо із Днем Державного Прапора!

24 серпня на честь Дня Незалежності в усіх храмах Української Православної Церкви буде відслужено молебень за Україну та український народ.Рубрики: Новина дня | Події на часі | Київська | Церква і суспільство | Церковно-державні відносини |

1569 переглядів / Коментарів: 0

Теги: церква і держава |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru