Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Вінницька
ВІННИЦЯ. Середньовіччя: казка чи реальність? «Молодіжка» Хресто-Воздвиженського храму започаткувала традицію балів
28 February 2013 15:39

Безпрецедентний для м. Вінниця захід організувала «молодіжка» Хресто-Воздвиженського храму. Більше 15 пар під професійним керівництвом Надії Лошковської та Олени Загрекової місяцями цілеспрямовано оволодівали танцями з вигадливими назвами: Чакарера, Кінський бранль, Па-де-грас. І це лише маленька частина того, що побачили глядачі 24 лютого в актовій залі просвітницького комплексу ім. свт. Миколая.

…Середньовічна Європа XIV–XV ст. Доблесні лицарі та їх прекрасні дами. Елегантні танцювальні па. Заінтриговані гості вечора заходять в залу і завмирають від несподіванки: немов злетівши зі сторінок забутих казок, принци та принцеси Середньовіччя спокійно розгулюють по сяючому паркету.

Оговтавшись від першого потрясіння, вінничани потроху впізнають у казкових персонажах своїх друзів і знайомих і згадують, де вони знаходяться: це – зимовий бал у середньовічному стилі.

Двоє юних ведучих – Павло та Марія – супроводжували вечір історичними коментарями і вміло керували програмою. Було виконано велику кількість показових танців, а також всі бажаючі змогли спробувати себе у жвавих майстер-класах. Спів-ведучий вечора Владислав підготував декілька пізнавальних, веселих ігор та конкурсів, які не давали розслабитись учасникам вечора ні на мить.

Для розпашілих танцівників і вражених глядачів був підготовлений вишуканий фуршет. Важливу роль у створенні святкової атмосфери зіграло продумане оформлення зали. А сюрпризом для присутніх було читання сонетів під живу фортепіанну музику. Також гості вечора стали свідками дуелі за честь дами (на справжніх мечах!), що відбулась прямо в залі.

Під кінець прозвучала довга мелодія вальсу, дами і кавалери ставали в довгі черги, сходились у випадкові пари, робили кілька кіл танцю, розходились і знову ставали в кінець черги. Здавалось, що не існує для танцівників такого поняття, як втома. Але ось… Музика закінчилась, примушуючи повернутись із казки в реальність. Але кожен пішов з незабутніми враженнями, розуміючи, що це зовсім не кінець. Це лише початок вінницької бальної історії.

Науменко Анастасія, Молодіжний відділ Вінницької єпархії


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ВІННИЦЯ. Середньовіччя: казка чи реальність? «Молодіжка» Хресто-Воздвиженського храму започаткувала традицію балів

Більше 15 пар під професійним керівництвом місяцями оволодівали танцями з вигадливими назвами Чакарера, Кінський бранль, Па-де-грас.Рубрики: Події на часі | Вінницька | Церква і молодь |

2476 переглядів / Коментарів: 0

Теги: православна молодь | церква і молодь |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru