ВІННИЦЯ. Середньовіччя: казка чи реальність? «Молодіжка» Хресто-Воздвиженського храму започаткувала традицію балів 28 February 2013 15:39
Безпрецедентний для м. Вінниця захід організувала «молодіжка» Хресто-Воздвиженського храму. Більше 15 пар під професійним керівництвом Надії Лошковської та Олени Загрекової місяцями цілеспрямовано оволодівали танцями з вигадливими назвами: Чакарера, Кінський бранль, Па-де-грас. І це лише маленька частина того, що побачили глядачі 24 лютого в актовій залі просвітницького комплексу ім. свт. Миколая.
…Середньовічна Європа XIV–XV ст. Доблесні лицарі та їх прекрасні дами. Елегантні танцювальні па. Заінтриговані гості вечора заходять в залу і завмирають від несподіванки: немов злетівши зі сторінок забутих казок, принци та принцеси Середньовіччя спокійно розгулюють по сяючому паркету.
Оговтавшись від першого потрясіння, вінничани потроху впізнають у казкових персонажах своїх друзів і знайомих і згадують, де вони знаходяться: це – зимовий бал у середньовічному стилі.
Двоє юних ведучих – Павло та Марія – супроводжували вечір історичними коментарями і вміло керували програмою. Було виконано велику кількість показових танців, а також всі бажаючі змогли спробувати себе у жвавих майстер-класах. Спів-ведучий вечора Владислав підготував декілька пізнавальних, веселих ігор та конкурсів, які не давали розслабитись учасникам вечора ні на мить.
Для розпашілих танцівників і вражених глядачів був підготовлений вишуканий фуршет. Важливу роль у створенні святкової атмосфери зіграло продумане оформлення зали. А сюрпризом для присутніх було читання сонетів під живу фортепіанну музику. Також гості вечора стали свідками дуелі за честь дами (на справжніх мечах!), що відбулась прямо в залі.
Під кінець прозвучала довга мелодія вальсу, дами і кавалери ставали в довгі черги, сходились у випадкові пари, робили кілька кіл танцю, розходились і знову ставали в кінець черги. Здавалось, що не існує для танцівників такого поняття, як втома. Але ось… Музика закінчилась, примушуючи повернутись із казки в реальність. Але кожен пішов з незабутніми враженнями, розуміючи, що це зовсім не кінець. Це лише початок вінницької бальної історії.
Post new comment