Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Вінницька
ВІННИЦЯ. Парафіяни православних храмів зібрали 40 тисяч гривень для хворих на СНІД
17 October 2011 11:27

З благословення митрополита Вінницького і Могилів-Подільського Симеона в усіх храмах Вінницької єпархії відбувся збір коштів для придбання медичного обладнання для вінницького обласного центру хоспісної медицини, — повідомляє прес-служба єпархії.

Протягом двох днів віруючими було зібрано 40 тисяч гривень. Цієї суми вистачить не лише для придбання кисневого концентратору, на який, власне, і призначалися ці кошти, а й на придбання іншого медичного обладнання, необхідного для підтримки і лікування хворих.

Зібрані кошти були передані головному лікарю обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Ігорю Матковському, а також керівнику ГО «Паросток» Ірині Саранчі у Вінницькому єпархіальному управлінні, яке допомагає людям з обмеженими можливостями.

Вручаючи зібрані пожертви, секретар єпархіального управління протодиякон Владислав Демченко від імені владики Симеона подякував лікарям і громадським діячам за їхні труди, а усім парафіянам – за проявлені християнську любов та милосердя: «Цікаво, що останній день зборів коштів, 9 жовтня, припав на свято апостола та євангеліста Іоанна Богослова. Ми бачили на обличчях священників і парафіян, коли говорилося про мету зборів коштів, той відгук на чужу біду та милосердя...».

Збір коштів проходив у рамках Благодійної акції «Почути голос кожного, підтримати кожне життя», але на цьому акція не завершилась — тепер до неї долучаться бібліотеки, міські ради та католицькі громади.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ВІННИЦЯ. Парафіяни православних храмів зібрали 40 тисяч гривень для хворих на СНІД

Цієї суми вистачить не лише для придбання кисневого концентратору, на який і призначалися кошти, а й іншого медичного обладнання, необхідного для підтримання хворих  центру хосписної медицини та людей з обмеженими можливостями.Рубрики: Новина дня | Події на часі | Вінницька | Церква і медицина | Церква і суспільство |

1373 переглядів / Коментарів: 0

Теги: церква і суспільство | ВИЧ/СПИД |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru