Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Вінницька


Казанська ікона Божої Матері


ВІННИЦЯ. 1 липня віруючі та духовенство єпархії зустрічатимуть чудотворну ікону Божої Матері «Казанська»
28 June 2011 14:12

З благословення архієпископа Вінницького і Могилів-Подільського Симеона, 1 липня у м. Вінницю прибуває чудотворна ікона Божої Матері «Казанська».

Зустріч святині відбудеться у Спасо-Преображенському кафедральному соборі (вул. Соборна, 23) о 16:00.

Чудотворний образ, який прибуде до Вінниці, постійно знаходиться у храмі на честь Казанської ікони Божої Матері с. Хохітва, Богуславського району, Київської області.

Ікона передана в дар, общині с. Хохітва, священиком Олександром – настоятелем Свято-Троїцького храму Хрестовоздвиженського жіночого монастиря м. Полтави.

Отець Олександр розповів історію про написання цього чудотворного образу. Нічого особливого за ціль художник не ставив перед собою беручись писати образ Божої Матері. Проте робота у майстра зайняла майже 5 років, проте як довгий час художник не міг зобразити лік Пресвятої Богородиці. Врешті, коли робота була завершена, ця ікона була перенесена до храму. Через певний час художник прийшов до храму помолитись та помітив, що ікона, яку він написав, преобразилась, стала мов «жива». Реагуючи на таке чудо, переповнений сльозами радості, художник поставив до відома настоятеля храму.

Від чудотворного образу Казанської ікони Божої Матері протягом 2 років перебування в с. Хохітва та на приходах зафіксовано понад 100 зцілень, які записані в книзі настоятелем храму, зокрема від захворювань щитовидної залози, очних хвороб, онкозахворювань та інших.

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі ікона перебуватиме з 1 по 3 липня. Потім ікона відвідає храми міста Вінниці та райцентри єпархії.

Детальний графік буде надрукований найближчим часом.

Прес-служба Вінницької єпархії.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Казанська ікона Божої МатеріВІННИЦЯ. 1 липня віруючі та духовенство єпархії зустрічатимуть чудотворну ікону Божої Матері «Казанська»

Зустріч святині відбудеться у Спасо-Преображенському кафедральному соборі о 16.00.Рубрики: Події на часі | Вінницька | Церква і суспільство |

3946 переглядів / Коментарів: 0


Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru