Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » Наші статті » З глибини душіВ гостях у Тернопільської православної молодіжки
22 February 2012 16:20
Олена Карпин

Згадую, як я вперше дізналась про молодіжку, переглядаючи черговий номер журналу "Тернопілля православне". Стаття, в якій описувалась діяльність православного молодіжного об'єднання, не могла не вразити мою душу, адже люди, у яких різні вікові категорії, професії, суспільне положення, поєднанні між собою величезним бажанням допомоги ближньому для cлави Божої.

З того моменту й у моєму серці з'явилась потреба внести свої “дві лєпти” в діла любові та милосердя. Мені захотілось стати частинкою такого суспільства, де люди живуть не для себе, а для інших, де любов переважає ненависть, а щастя і благополуччя ближного вважається особистим щастям. І всезнаючий Господь створив для мене таку можливість...

Я познайомилась із деякими учасниками цієї молодіжки, з якими зав'язались теплі і дружні стосунки… Вони з радістю запросили мене в гості, в їхнє дружнє православне коло. Вибравши найбільш зручний момент, я приїхала на довгоочікувану зустріч. Хвилювання, яке природньо виникає перед важливими зустрічами чи подіями, швидко змінили перші враження від знайомства із членами організації. І хоч не всіх поіменно я змогла запам'ятати, проте у серці залишився теплий слід від нашого знайомства.

Підготувавши клас до проведення зустрічі, заваривши гарячого чаю, дочекавшись голову молодіжного об'єднння - ієрея Андрія Кінашевського, ми розпочали. Батюшка прочитав коротку молитву, після якої почав невимушену розмову. Під час розмови він із цікавістю запитував, що турбує кожного учасника, з радістю, по-батьківськи, відповідав на поставленні запитання. Це надавало зустрічі атмосфери домашнього тепла та затишку. Все нагадувало вечірню бесіду батька у колі сімї, коли за спільною трапезою кожен ділиться враженнями про прожитий день, розповідає про плани на наступний, вислуховує мудрі настанови голови сімейства!

Піднімалось багато важливих питань, проблем і проектів, в обговореннях яких всі учасники брали активну участь. В кінці нашої зустрічі отець надав слово мені. Я поділилась бажанням організувати подібне молодіжне об'єднання в регентському училищі, де я навчаюсь. Попросила у батюшки щодо цього декілька порад і настанов, і,  щоб надати задуманому хороший поштовх, запросила молодіжку у гості.

...За милою і веселою бесідою час пройшов непомітно. Потрібно було завершувати. Все добре швидко закінчується. Та чи справді закінчується? Для людини природньо робити добро, це прояв нашої віри та любові. Тому, хоч зустріч вже добігала кінця, я розуміла, що це ще тільки початок - початок нових зустрічей та спілкування, нових надій та мрій, не легкої, але надіюсь, плідної праці.

Дякую молодіжці за теплий прийом, за підтримку, і найголовніше - за приклад тих самих справ, без яких, зі слів апостола Якова, наша віра є мертвою.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

В гостях у Тернопільської православної молодіжки

Батюшка розпочав невимушену розмову, в якій із цікавістю запитував, що турбує кожного учасника, з радістю, по-батьківськи, відповідав на поставленні запитання. Це надавало зустрічі атмосфери домашнього тепла та затишку.Рубрики: З глибини душі |

1663 переглядів / Коментарів: 1


Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Дякую за відверту і щиру

Дякую за відверту і щиру розповідь.Я з Волині, навчасся в Тернополі і одного разу мені випала честь бути на вечірній службі в храмі Віри Надії і Любові і саме в той день тут служив священник Андрій Кінашевський, його спасительна проповідь дала менів той вечір багато відповідей на питання які я в глибині своєї убогої душі ставив перед собою.Переконаний,що з таким головою молодіжки можна навчитися багато цікавого і корисного для душі православного хрестиянина.Многая лєта Тернопільській молодіжці! Спаси вас Господи!!!

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі
Найцікавіше з архівів сайту
Родился ангел
22 January 2010

Дедушка
9 February 2010
Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru