Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Церква і суспільство
УЖГОРОД. Закарпатці вшанували пам'ять святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського - духівника архімандрита Василія (Проніна)
05 July 2011 10:55
Протоієрей Віктор Палош

У неділю, 3 липня,  в м. Ужгороді відбулось святкування на честь святителя Іоанна (Максимовича), архієпископа Шанхайського і Сан-Франциського, уродженця Харківщини, духовного наставника архімандрита Василія (Проніна).

Свято відбувалось на приході в мікрорайоні «Шахта», де в честь цього святого будується храм. Саме в цьому році, оголошеному в єпархії на честь архімандрита Василія (Проніна), виповнюється 45 років від відходу у вічність святителя Іоанна. Святий Архієрей за життя цікавився життям Закарпаття і його обласним центром зокрема.

У листах до духовного сина святитель просив розповісти про храми міста і вислати йому їх фотографії. Храм в Ужгороді – це дань святому Іоанну, котрого знає весь світ як великого чудотворця, за його опіку над Закарпаттям. Архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор закликав всіх, хто чекає від Бога допомоги, попросити заступництва у цього святого.

«Свідчу перед Богом, що кожний, хто з вірою звернеться до Святителя Іоанна – отримає просиме! Хай храм котрий будується, буде завжди повний квітами – виразом нашої любові до святого, вдячністю йому за скоре покровительство», - підкреслив владика.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

УЖГОРОД. Закарпатці вшанували пам'ять святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського - духівника архімандрита Василія (Проніна)

Храм в Ужгороді – це дань святому Іоанну, котрого знає весь світ як великого чудотворця, за його опіку над Закарпаттям.Рубрики: Події на часі | Церква і суспільство | Мукачівська |

1508 переглядів / Коментарів: 0

Теги: вшанування святих |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі
Статті цього автораЦікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru