Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Духовні навчальні заклади
УЖГОРОД. У новому навчальному році в УУБА-КаУ навчатимуться понад 300 студентів
29 August 2012 13:15

25 серпня з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира під головуванням ректора  Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія, президента Карпатського університету імені Августина Волошина професора, архімандрита Віктора (Бедь) було проведено підсумкове засідання приймальної комісії академії.

За результатами екзаменаційних випробовувань та співбесід на навчання до академії у 2012-2013 навчальному році за спеціальністю богослов'я (спеціалізації: священнослужитель, християнський педагог, християнський місіонер) зараховано 110 студентів (денна форма навчання - 30, заочна форма навчання - 80). Серед новоприйнятих студентів-богословів є представники православних єпархій з України, Російської Федерації, Білорусії, Румунії та Чехії.

У цілому на навчання до духовно-навчально-наукового комплексу Української Православної Церкви та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Ужгородська українська богословська академія імені святих Кирила і Мефодія - Карпатський університет імені Августина Волошина» у 2012-2013 навчальному році, з урахуванням усіх спеціальностей (богослов'я, філософія, правознавство, психологія та фінанси), вступило 320 студентів (із них на денну форму навчання - 150 чоловік, на заочну форму навчання - 170 чоловік).

Навчання студентів проходитиме в нових багатоповерхових приміщеннях академії та університету за адресою: м. Ужгород, вул. Гойди 4. Планується, що тут також буде зведено академічний храм святих Кирила і Мефодія.

3 вересня поточного року в академії та університеті, за участі архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора, будуть проведенні урочистості з нагоди початку нового  2012 – 2013 навчального року за адресою м. Ужгород, вул. Гойди 10, (в актовому залі Закарпатської обласної кооперації).

Прес-служба УУБА–КаУ


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

УЖГОРОД. У новому навчальному році в УУБА-КаУ навчатимуться понад 300 студентів

За результатами екзаменаційних випробовувань та співбесід на навчання до академії за спеціальністю богослов'я зараховано 110 студентів, серед них – представники православних єпархій з України, Російської Федерації, Білорусії, Румунії та Чехії.Рубрики: Події на часі | Духовні навчальні заклади | Мукачівська |

1514 переглядів / Коментарів: 0

Теги: УУБА-КаУ |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru