Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Духовні навчальні закладиУЖГОРОД. Цього року дипломи випускників УУБА-КаУ отримали майже 300 осіб
07 June 2012 12:27

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира 31 травня у Свято-Миколаївському актовому залі Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина відбувся черговий випуск студентів денної та заочної форми навчання 2012 року.

Урочисте зібрання почалося з молитви та звучання Державного Гімну України.

Зі вступним словом та привітаннями до присутніх звернувся ректор Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія, президент Карпатського університету імені Августина Волошина, Уповноважений Української Православної Церкви з питань вищої освіти і науки професор, архімандрит Віктор (Бедь). Отець-ректор привітав випускників та передав їм та усім присутнім особисте благословення і вітання від Блаженнішого Митрополита Володимира, яке він дістав напередодні при відвідуванні Його Блаженства в місті Києві.

У своєму виступі отець-ректор також наголосив, що вручення дипломів випускникам академії та університету відбувається в ювілейний рік – 10-річчя з дня благословення Блаженнішим Митрополитом Володимиром початку богословсько-освітньої і наукової діяльності Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія.

Сьогоднішніми випускниками УУБА–КаУ загалом стали 298 чоловік, що здобули вищу освіту та дипломи за освітньо-кваліфікаційними рівнями: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст та магістр зі спеціальностей богослов’я, теологія, філософія, правознавство, психологія, фінанси та кредит, а саме:

Ужгородську українську богословську академію імені святих Кирила і Мефодія успішно закінчили 72 чоловіки:

–33 магістри богослов’я, викладачів вищого навчального закладу (спеціалізація священнослужитель, християнський місіонер, християнський педагог) отримали дипломи церковного та державного зразка;

–39 бакалаврів богослов’я, викладачів (спеціалізація священнослужитель, християнський місіонер, християнський педагог) отримали дипломи церковного та державного зразка.

12 випускників отримали дипломи з відзнакою  (7 бакалаврів, 5 магістрів).

Серед випускників 2012 року представники численних єпархій Української Православної Церкви, Російської Православної Церкви, Білоруської Православної Церкви та Будапештської єпархії Московського патріархату.

Карпатський університет імені Августина Волошина, з отриманням дипломів державного зразка, успішно закінчили 226 студентів: 18 магістрів, 52 спеціалісти, 129 бакалаврів, 27 молодших спеціалістів.

З них 36 випускників підтвердили дипломи з відзнакою (5 магістрів,  2 спеціалісти, 24 бакалаври, 5 молодших спеціалістів).

Усі випускники мають можливість продовжити навчання для здобуття наступного освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра, спеціаліста та магістра за відповідним напрямом підготовки, або в докторантурі академії (на базі повної вищої освіти).

Цього ж урочистого дня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, за заслуги перед Українською Православною Церквою та особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки було нагороджено ряд представників професорсько-викладацького складу академії та університету, зокрема:

– професор, доктор юридичних наук Бисага Юрій Михайлович – медаллю преподобного Нестора Літописця ІІ ступеня;

– доцент, доктор богослов’я протоієрей Петро Грига – медаллю апостола Івана Богослова І ступеня;

– старший викладач  Шикула Юрій Михайлович – медаллю преподобного Нестора Літописця ІІ ступеня;

– старший викладач Жидик Алла Петрівна – медаллю Пресвятої Нанківської Богородиці ІІ ступеня.

Для всіх випускників, нагороджених і присутніх приємним та незабутнім подарунком стало музичне вітання виконане академічним хором під керівництвом  доцента Надії Іванівни Товтин та помічника ректора з національно-патріотичного виховання ієромонаха Ігоря (Богдан). У виконанні студентського академічного хору  прозвучали твори: «Во царствії твоєм» Андрєєва (партія соло – студент п’ятого курсу – Баран Павло), «Достойно єсть» П. Дінєва,  обробка української народної пісні на вірші Тараса Григоровича Шевченка «Бандуристе, орле сизий» А. Дзюби (партія соло – ієромонах Ігорь (Богдан),  обробка закарпатської народної пісні «Де терня, там терня» В.Таловирі (партія соло – студент ІV випускного курсу бакалаврату  Юрій Ропонич). Студентка-випускниця Еліна Бондар  та ієромонах Ігорь (Богдан) виконали пісню «Музика землі» (слова та музика А.Житкевича). Акомпонувала доцент Надія Іванівна Товтин.

Після урочистого вручення дипломів випускникам академії та університету, з вітальними словами звернулися перший проректор Карпатського університету імені Августина Волошина, директор НДІ богослов’я, філософії та аналітики УУБА–КаУ професор Майя Георгіївна Артьомова, незмінний духівник академії, благочинний Ужгородського міського благочиння Мукачівської єпархії доцент, протоієрей Іоанн Моланич.

Прес-служба УУБА–КаУ

 УЖГОРОД. Цього року дипломи випускників УУБА-КаУ отримали майже 300 осіб
 УЖГОРОД. Цього року дипломи випускників УУБА-КаУ отримали майже 300 осіб
 УЖГОРОД. Цього року дипломи випускників УУБА-КаУ отримали майже 300 осіб
 УЖГОРОД. Цього року дипломи випускників УУБА-КаУ отримали майже 300 осіб
 УЖГОРОД. Цього року дипломи випускників УУБА-КаУ отримали майже 300 осіб
 УЖГОРОД. Цього року дипломи випускників УУБА-КаУ отримали майже 300 осіб
 УЖГОРОД. Цього року дипломи випускників УУБА-КаУ отримали майже 300 осіб
 УЖГОРОД. Цього року дипломи випускників УУБА-КаУ отримали майже 300 осіб
 УЖГОРОД. Цього року дипломи випускників УУБА-КаУ отримали майже 300 осіб

Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

УЖГОРОД. Цього року дипломи випускників УУБА-КаУ отримали майже 300 осіб

Це представники численних єпархій Української Православної Церкви, Російської Православної Церкви, Білоруської Православної Церкви та Будапештської єпархії Московського Патріархату.Рубрики: Події на часі | Духовні навчальні заклади |

2137 переглядів / Коментарів: 0

Теги: УУБА |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru