Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Духовні навчальні заклади
УЖГОРОД. Студенти УУБА–КаУ привітали викладачів і гостей Різдвяною виставою «Вертеп»
28 December 2010 15:19

У Свято-Миколаївському актовому залі Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина з благословення ректора академії та університету, заступника голови з богословської вищої освіти Синодального відділу релігійної освіти та катехизації УПЦ, за участі студентів минулого тижня була поставлена Різдвяна вистава «Вертеп». Вистава супроводжувалась співом академічного змішаного (чоловічого та жіночого) хору, регент якого — Олена Боднар.

Після вистави з репертуаром різдвяних духовних пісень та українських колядок виступив чоловічий хор академії (регент читець – Ігор Богдан).

Відтак слово для привітання з наступаючими Різдвяними святами та Новоліттям – 2011 роком було надано ректору академії та університету професору, архімандриту Віктору (Бедь) та першому проректору університету, професору Майї Георгіївні Артьомовій.

У своєму вітальному слові отець ректор привітав професорсько-викладацький склад, співробітників, студентів і гостей із наступаючим Різдвом Христовим. Побажав усім присутнім щастя, здоров’я, благополуччя та Господнього благословення в Новому 2011 році та подякував усім, хто взяв участь у святковій Різдвяній виставі.

Серед гостей на виставі були присутні заступник голови Синодального місіонерського відділу при Священному Синоді Української Православної Церкви професор, ігумен Євфросин (Білаш) та делегація Будапештської єпархії Руської Православної Церкви.

 
Прес-служба УУБА–КаУ

Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

УЖГОРОД. Студенти УУБА–КаУ привітали викладачів і гостей Різдвяною виставою «Вертеп»

Після вистави з репертуаром різдвяних духовних пісень та українських колядок виступив чоловічий хор академії.Рубрики: Події на часі | Духовні навчальні заклади | Мукачівська |

1720 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Різдво Христове |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru