Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Соціальна допомога дітямУЖГОРОД. 3 жовтня медико-соціальному реабілітаційному центру «Дорога життя» виповнюється 12 років!
28 September 2011 11:22

У понеділок, 3 жовтня, о 16.00 в м. Ужгороді в «Падіюні» за підтримки Мукачівської єпархії УПЦ проходитиме благодійний вечір з нагоди 12 річниці заснування Медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя».

Мета акції ― духовна та матеріальна підтримка дітей-інвалідів, хворих на церебральний параліч.  Найбільше вони потребують нашої опіки.

Програма благодійного вечора передбачає офіційне відкриття та благодійний аукціон, а також концертну програму.

До участі запрошуються небайдужі люди!

*  *  *

Медико-соціальний реабілітаційний центр «Дорога життя» відкрито в Ужгороді З жовтня 1999 року. Це благодійна, неурядова, недержавна, неприбуткова організація, яка займається комплексною реабілітацією дітей та молоді з обмеженими можливостями, здійснює соціальний захист прав, інтересів клієнтів та їх сімей. Вікова категорія від 0 до 35 років.

Сьогодні в Центрі працює 5 груп для дітей з особливими потребами, із січня 2006 року відкрито відділення раннього втручання. Також у Центрі працюють групи післяшкільної адаптації та соціально-трудової реабілітації для молоді з інтелектуальним та фізичними обмеженнями. З підлітками працюють педагоги, психологи, логопеди, фахівці з фізіотерапії, фізичної реабілітації, рефлексотерапевт, масажисти, медсестри.

Постійну духовну опіку над центром здійснює Відділ соціального служіння та доброчинності Мукачівської єпархії. У МСРЦ «Дорога життя» несуть пастирський послух священнослужителі Мукачівської єпархії. У рамках місіонерсько-просвітницької діяльності вони організовують паломницькі поїздки святими місцями України, проводять заходи для відпочинку дітей, сприяють матеріальному доброту центру (допомога продуктами харчування, закупка одягу та взуття, тощо). На постійній основі проходять зустрічі дітей православних шкіл із вихованцями закладу, викладання Закону Божого, звершуються необхідні богослужіння.

КООРДИНАТИ МСРЦ «ДОРОГА ЖИТТЯ»:

Адреса: 88014, вул. Нахімова, 3, м. Ужгород, Закарпатська обл.

Тел/факс: 8 (0312) 63-93-66

Банківські реквізити для надання благодійної допомоги:

р/р 26004291958821 в «Укрсоцбанку» м. Ужгород

e-mail: msrc@ukrpost.ua

За матеріалами прес-служби Мукачівської єпархії


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

УЖГОРОД. 3 жовтня медико-соціальному реабілітаційному центру «Дорога життя» виповнюється 12 років!

Увесь цей час Відділ соціального служіння та доброчинності Мукачівської єпархії духовно опікує центр для дітей, хворих на церебральний параліч.Рубрики: Події на часі | НЕЗАБАРОМ | Соціальна допомога дітям | Мукачівська |

3216 переглядів / Коментарів: 1

Теги: МСРЦ "Дорога життя", Мукачевская епархия |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Помоги Господи всем, кто взял

Помоги Господи всем, кто взял на себя такой тяжелый и самоотверженный труд!!! И наша помощь, так же, будет не лишней.

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru