Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » МісіонерствоУВАГА! Оголошено конкурс підручників та навчальних посібників з предмету «Біблійна історія та християнська етика»
28 July 2011 14:45

Місіонерським відділом та відділом релігійної освіти і катехізації при Священному Синоді Української Православної Церкви оголошується конкурс із підготовки комплекту підручників та навчальних посібників з культурологічного предмету духовно-морального спрямування за навчальною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів «Біблійна історія та християнська етика».

Вказана програма рекомендована Міністерством освіти і науки України (Лист 1/11-11629 від 21 грудня 2010 року) і спрямована на формування і розвиток особистості українського громадянина на засадах християнських духовних цінностей.

З програмою «Біблійна історія та християнська етика» можна ознайомитися на офіційному сайті Відділів місіонерського та релігійної освіти і катехізації при Священному Синоді Української Православної Церкви http://www.rokim.org.ua.

Запитання та пропозиції можна надсилати на електронну адресу bihe@i.ua.

В ході роботи по написанню підручників та навчальних посібників ключові питання можливо узгодити із секретарем Місіонерського відділу при Священному Синоді Української Православної Церкви Іриною Петрівною Ковальчук (адреса для листування: 01015, Україна, м. Київ-15, вул. Лаврська 15, корпус 70-А, Місіонерський відділ. У Києві тел/факс : +38(044) 280-48-59, E-mail: ipkov2008@i.ua, у Полтаві тел.+38(053)259-59-91,

E-mail: pravpoltava@ukr.net.

Кращий комплект підручників та навчальних посібників буде відзначений грошовою премією.

Бажаючих висловити свої пропозиції, зауваження, коментарі щодо викладання у школах культурологічного предмету духовно-морального спрямування та написання посібників для нього запрошуємо взяти участь у публічній дискусії на форумі офіційного сайту відділів місіонерського та релігійної освіти і катехізації при Священному Синоді Української Православної Церкви http://www.rokim.org.ua.

Підручники та посібники мають бути написані відповідно до навчальної програми для загальноосвітніх навчальних закладів «Біблійна історія та християнська етика» та загальних вимог Міністерства освіти і науки України і Міністерства охорони здоров'я України стосовно написання підручників та посібників для загальноосвітніх навчальних закладів. З документами, що містять вказані вимоги, можна ознайомитися на офіційному сайті Відділів місіонерського та релігійної освіти і катехізації при Священному Синоді Української Православної Церкви (http://www.rokim.org.ua, а також на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки України і Міністерства охорони здоров'я України.

Вимоги до підручників:

- Положення про Всеукраїнський конкурс навчальних програм та підручників для загальноосвітніх навчальних закладів

- Гігієнічні вимоги до друкованої продукції для дітей

- Порядок надання навчальній літературі, засобам навчання і навчальному обладнанню грифів та свідоцтв

- Інструктивно-методичні матеріали до складання експертних висновків та заповнення оцінних листів предметними експертними комісіями Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

УВАГА! Оголошено конкурс підручників та навчальних посібників з предмету «Біблійна історія та християнська етика»

Проект ініційований Місіонерським відділом та відділом релігійної освіти й катехізації при Священному Синоді УПЦ.Рубрики: Події на часі | Оголошення | Місіонерство |

2112 переглядів / Коментарів: 0

Теги: православна освіта | Місіонерський відділ УПЦ |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru