Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська

4 фото

1

2

3

4


УВАГА! «Маріїне стояння» цього року звершуватиметься в понеділок, 4 квітня
03 April 2011 13:11

У четвер п’ятого тижня Великого посту Православна Церква вшановує велику грішницю, яка стала праведницею ангелоподібної чистоти — преподобну Марію Єгипетську.


Напередодні цього дня, в середу ввечері, у православних храмах звершується особлива відправа — так зване «стояння святої Марії Єгипетської (або Маріїне стояння)». Відповідно до літургічної традиції Православної Церкви, під час утрені четверга за богослужінням (ввечері в середу) повністю читається Великий канон преподобного Андрія Критського, тоді як у перші дні Великого посту читання канону розподіляється на чотири частини.


Оскільки цього року день пам’яті преподобної Марії Єгипетської припадає на велике двонадесяте свято – Благовіщення, відповідно до Богослужбового уставу Православної Церкви Маріїне стоянне переноситься на вечір понеділка. Тож, у понеділок, 4 квітня, в усіх храмах Української Православної Церкви служитиметься утреня з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.


«...У подвизі преподобної Марії Єгипетської Христос являє нам приклад, коли з Його допомогою із самого дна гріха людина піднімається до висоти святості. Нехай цей приклад буде для нас новим натхненням, новою надією, новим покликом, тому, що даремно ми оспівуємо святих, якщо не вчимося у них. Будемо просити та молити Преподобну Марію Єгипетську, словами з канона преподобного Андрія Критського: «Найвеличнішим образом життя на землі, ти, Маріє, придбаланебесне безпристрастя; тому моли за нас, щоб ми вихваляючи тебе визволились від страстей».


Читайте детальніше в матеріалі: «Великим було її падіння, але величним стало покаяння» — Православна Церква вшановує пам’ять преподобної Марії Єгипетської»


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

УВАГА! «Маріїне стояння» цього року звершуватиметься в понеділок, 4 квітня

Оскільки день пам’яті преподобної Марії Єгипетської припадає на велике двонадесяте свято, Благовіщення, відповідно до Богослужбового уставу Православної Церкви «Маріїне стояння» - читання Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського – переноситься на вечір понеділка.Рубрики: Новина дня | Київська | Церковні хроніки |

2606 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Великий пост |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru