Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Духовні навчальні заклади
УКРАЇНА. «Сучасна освіта в Україні – 2011» - УУБА та КДА відзначено медалями та дипломами
21 February 2011 12:05

У п’ятницю, 18 лютого, в останній день Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2011» переможців виставки нагородили медалями, а учасників - дипломами  та подяками. Зокрема Духовно-навчально-науковий комплекс Української Православної Церкви «Ужгородська українська богословська академія імені святих Кирила і Мефодія - Карпатський університет імені Августина Волошина» нагородили бронзовою медаллю в номінації «Духовний розвиток молоді та фізичне вдосконалення - як необхідна складова виховання та освіти». А офіційний сайт Київських духовних шкіл за результатами конкурсу «Веб-сайт – обличчя успіху» увійшов до десятки кращих серед 70 номінантів.

Також дипломом за високі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу нагородили Київську духовну академію, а ректора КДА архієпископа Бориспільського Антонія - подячною грамотою.

Нагадаємо, що виставка проходила 16 – 18 лютого в Київському Палаці дітей та юнацтва уже вчотирнадцяте. У роботі взяли участь близько 500 навчальних закладів, обласні (міські) управління освіти, заклади післядипломної освіти, науково-методичні центри, видавництва сучасних підручників, виробники технічних засобів навчання, інноваційні педагогічні технології, міжнародні і наукові установи, підприємства, комерційні структури та видавництва, які співпрацюють з системою освіти, професійна преса.

Під час виставки відбулися семінари, «круглі столи», майстер-класи та тренінги, на яких обговорювались актуальні проблеми навчально-виховного процесу, шляхи модернізації освіти в умовах сучасного життя.

У рамках Міжнародної виставки навчальних закладів проводився конкурс з п'яти номінацій:
1. Упровадження нових форм організації навчально-виховного процесу у ВНЗ.
2. Бізнес-школи - вимога сучасного суспільства.
3. Застосування сучасних засобів навчання в загальноосвітній школі та професійно-технічній освіті.
4. Духовний розвиток молоді та фізичне вдосконалення - як необхідна складова виховання та освіти.
5. Креативний дизайн виставкового стенду та реклама досягнень навчального закладу, установи.
Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, Українська    Православна Церква (уперше), Київська торгово-промислова палата, виставкова фірма „КАРШЕ".


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

УКРАЇНА. «Сучасна освіта в Україні – 2011» - УУБА та КДА відзначено медалями та дипломами

«УУБА-КаУ» став одним із переможців у номінації «Духовний розвиток молоді та фізичне вдосконалення», а офіційний сайт Київських духовних шкіл увійшов до десятки кращих веб-сайтів.Рубрики: Події на часі | Духовні навчальні заклади |

2036 переглядів / Коментарів: 0

Теги: КДАіС |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru