Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Зовнішньоцерковна діяльність

5 фото

1

2

3

4

5


Україна–Словаччина. УУБА-КаУ та Пряшівський університет підписали угоду про міжнародну співпрацю
07 February 2011 14:41

4 лютого  2011 року з благословення Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви делегація Ужгородської української богословської академії та Карпатського університету імені Августина Волошина в складі ректора академії та унверситету професора, архімандрита Віктора (Бедь), проректора з міжнародних богословсько-церковних відносин професора, архімандрита Василія (Садварій) та референта отця-ректора Юрія Дранчака прибула до Пряшіського університету (Республіка Словаччина).
Делегація УУБА-КаУ відвідала православний богословський (теологічний) факультет Прашівського університету, де зустрілась із деканом, професором, протоієрейм Яном Зозуляком, продеканом, доцентом, протоієреєм Штефаном Шаком та викладачем даного факультету протоієрем Василем Кузьмиком. Під час зустрічі сторони обмінялись досвідом щодо організації навчального та науково-дослідного процесу у навчальних закладах України і Словаччини. Обговорили низку питань щодо пдальшої плідної співпраці на ниві богословської (теологічної) освіти та науки.
Під час цієї зустрічі, ректор УУБА-КаУ професор, архімандрит Віктор (Бедь) передав у дар бібліотеці православного богословського (теологічного) факультету Прашівського університету видання академії та університету (книги), зокрема, підручник з "Історії філософії" і "Требник".
Офіційна зустріч ректора Пряшівського університету професора Рене Матловіча з ректором Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина професора, архімандрита Віктора (Бедь) відбулась у ректораті Пряшівського університету. На початку зустрічі, професор, архімандрит Віктор (Бедь) передав ректору Пряшівського університету професору Рене Матловічу благословіння та вітання від Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви з побажаннями міцного здоров'я, творчих успіхів та процвітання ВНЗ. У відповідь, професор Рене Матловіч подякував за благословення та вітання, та передав свої найкращі побажання на адресу Блаженнійшого Митрополита Володимира.
В ході зустрічі сторони обговорипли питання співпраці між УУБА-КаУ та Пряшівським університетом, зокрема, його православним богословським (теологічним) факультетом.
За результатами зустрічі, професор, архімандрит Віктор (Бедь) та професор Рене Матлович підписали Угоду про міжнародне співробітництво між Пряшівським університетом в Пряшеві (Республіка Словаччина) та Духовно-навчально-науковим комплексом "Ужгородська українська богословська академія імені святих Кирила і Мефодія - Карпатський університет імені Августина Волошина".
Згідно положень даної міжвузівської угоди передбачено:
- співпрацю у дослідницьких проектах;
- співпрацю в освітніх програмах навчання;
- сумісну участь освітніх та науково-дослідних програмах, що просуваються Єврокомісією для співпраці серед країн ЄС і країнами не ЄС, що дотримуються інших принципів.
На церемонії підписання Угоди про міжнародне співробітництво між УУБА-КаУ та Пряшівським університетм, окрім ректорів ВНЗ були присутні: з української сторони - професор, архімандрит Василій (Садварій), референт отця-ректора Юрій Дранчак, зі словцької сторони - професор, протоієрей Ян Зозуляк, доцент, протоієрей Штефан Шак, протоієрей Василь Кузьмик.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Україна–Словаччина. УУБА-КаУ та Пряшівський університет підписали угоду про міжнародну співпрацю

В ході зустрічі сторони обговорипли питання співпраці між УУБА-КаУ та Пряшівським університетом, зокрема, його православним богословським (теологічним) факультетом.Рубрики: Події на часі | Зовнішньоцерковна діяльність | Церква і освіта | Церковно-державні відносини |

1746 переглядів / Коментарів: 0


Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru