Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Духовні навчальні заклади
Науковці УУБА та вузів Чехії та Словаччини обговорили освітньо-наукову співпрацю
27 October 2011 22:44

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира 26 жовтня ректор Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету професор, завідувач кафедрою державного та канонічного права, професор, архімандрит Віктор (Бедь) на запрошення словацької сторони очолив атестаційну комісію з присвоєння вчених звань доцента православного богословського факультету Пряшівського університету (Словаччина).

Взяти участь в роботі атестаційної комісії, як офіційного опонента кандидатів на здобуття вченого звання доцента, було запрошено і проректора з міжнародних богословсько-церковних відносин, завідувача кафедри практичного богослов'я, церковного мистецтва та співу УУБА-КаУ професора, архімандрита Василія (Садварій), повідомляє прес-служба УУБА.

Під час перебування на православному богословському факультеті Пряшівського університету науковці Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету провели робочі зустрічі з питань міжнародної освітньо-наукової співпраці з Блаженнішим Христофором, Митрополитом Празьким і Чеських земель, Предстоятелем Православної Церкви Чеських земель і Словаччини, проректором Пряшівського університету професором Петром Коніа, деканом факультету професором Яном Шафіним, деканом Густського факультету Карлового університету в Празі професором Яном Лашеком та іншими. Сторони засвідчили повагу один до одного та домовились про подальшу міжнародну співпрацю.

Під час зустрічі Блаженніший Митрополит Христофор передав вітання та побажання найшвидшого одужання Блаженнішому Митрополиту Володимиру. А також висловив бажання найближчим часом відвідати з архіпастирським візитом Ужгородську українську богословську академію і Карпатський університет.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Науковці УУБА та вузів Чехії та Словаччини обговорили освітньо-наукову співпрацю

Під час зустрічі Блаженніший Митрополит Празьких і Чеських земель Христофор передав вітання та побажання найшвидшого одужання Блаженнішому Митрополиту Володимиру.Рубрики: Події на часі | Духовні навчальні заклади | Церква і освіта |

1558 переглядів / Коментарів: 0

Теги: УУБА |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru