Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Духовні навчальні заклади


Російський православний університет


УКРАЇНА–РОСІЯ. За прикладом УУБА засновано Російський православний університет
21 January 2011 15:21

Російський православний університет створено указом Патріарха Московського і всієї Русі Кирила за №1 у січні 2011 року.

Заступник голови з богословської та світської вищої освіти і науки Синодального відділу релігійної освіти і науки Української Православної Церкви, ректор Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина професор, архімандрит Віктор (Бедь) привітав ректора новоствореного Російського православного університету ігумена Петра (Єремеєва) з відкриттям навчального закладу.

Університет створений як установа професійної релігійної освіти Руської Православної Церкви в Російській Федерації, що буде реалізовувати стандарти церковної та світської освіти.

До складу університету ввійшов Російський православний інститут імені святого Іоанна Богослова. Передбачається, що разом із РПІ до складу університету ввійдуть спеціально створені профільні учбові підрозділи.

За концепцією поєднання вищої богословської (духовної) і вищої світської освіти, Російський православний університет фактично є аналогом духовно-навчально-наукового комплексу Української Православної Церкви «Ужгородська українська богословська академія імені святих Кирила і Мефодія — Карпатський університет імені Августина Волошина», що з благословення Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, розпочав свою освітньо-наукову діяльність у січні 2002 року.

Відрадно, що реформаторський досвід розвитку вищої богословської (духовної) і світської освіти Української Православної Церкви, започаткований Блаженнійшим Митрополитом Володимиром, знаходить своє впровадження і на теренах Російської Федерації.

Прес-служба УУБА

 

 


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Російський православний університетУКРАЇНА–РОСІЯ. За прикладом УУБА засновано Російський православний університет

Згідно з указом Святійшого Патріарха Кирила навчальний заклад — установа професійної релігійної освіти Руської Православної Церкви.Рубрики: Події на часі | Духовні навчальні заклади |

2557 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Російський православний університет |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru