Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Духовні навчальні заклади

3 фото

1

2

3


УКРАЇНА-РОСІЯ. Представник УУБА розповів учасникам семінару про підготовку християнських місіонерів на прикладі УУБА – КаУ (+ВІДЕО)
23 May 2011 11:13

16-17 травня з благословення Патріарха Московського і всієї Русі Кирила у зв'язку з рішенням Архієрейського собору Руської Православної Церкви  Навчальний комітет РПЦ разом із Синодальним Місіонерським відділом на базі Бєлгородської православної духовної семінарії (БПДС з місіонерським напрямом) був проведений семінар на тему «Підготовка до місіонерського служіння в навчальних закладах Руської Православної Церкви».
У семінарі взяли участь представники багатьох єпархіальних місіонерських відділів РПЦ та УПЦ, а також представники наступних навчальних закладів: Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина, Київської духовної академії та семінарії, Луганського богословського університету, Бєлгородського державного університету, Новосибірського Свято-Макаріївського православного богословського інституту, Полтавської місіонерської духовної семінарії, Таврійської духовної семінарії, Одеської духовної семінарії, Бєлгородської православної духовної семінарії, Івано-Вознесенської Свято-Олексіївської православної духовної семінарії, Новокузнецької православної духовної семінарії, Казанської духовної семінарії, Тобольської духовної семінарії, Воронезької духовної семінарії, Перервинської духовної семінарії, Новосибірської православної духовної семінарії, Якутського духовного училища та інші.
Семінар очолили – архієпископ Бєлгородський і Старооскольський Іван, Голова Місіонерського відділу Московської Патріархії, ректор БПДС та Високопреосвященнійший Євгеній, архієпископ Верейський, Голова Навчального комітету РПЦ, ректор МДАіС.
З благословення ректора УУБА-КаУ професора, архімандрита Віктора (Бедь) від Духовного навчально-наукового комплексу «Ужгородська українська богословська академія імені святих Кирила і Мефодія - Карпатський університету імені Августина Волошина» у Місіонерському семінарі взяв участь студент 6-го курсу академії ієродиякон Ігор (Богдан Ігор Володимирович), який виступив із доповіддю на тему: «Підготовка християнських місіонерів на прикладі Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина».
На семінарі були обговорені можливості доповнення чи удосконалення навчальних посібників «Місіологія» (автор священик Олександр Гінкель, викладач БПДС) та «Православна культура: історія и традиції» (автор Т. О. Полєтаєва, викладач БПДС) .
Під час роботи семінару представники єпархіальних місіонерських відділів та духовних навчальних закладів РПЦ та УПЦ поділилися своїм особистим досвідом та досвідом своїх духовних навчальних закладів у вихованні майбутніх місіонерів.
Наприкінці семінару архієпископ Євгеній підкреслив, що питання входження всіх духовних навчальних закладів РПЦ у Болонський процес давно вирішене та затверджене Святішим Патріархом Кирилом. 
Поряд із цим, як зазначив у своєму виступі представник УУБА ієродиякон Ігор (Богдан), в Україні з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира  міжнародні засади Болонського процесу впроваджуються в життя ще з січня 2002 року на базі Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія.
Після закінчення роботи семінару ректор БПДС, архієпископ Іван, подякував всім за участь в семінарі та запропонував збиратися на подібні місіонерські з'їзди щорічно

.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ієродиякон Ігор (Богдан)УКРАЇНА-РОСІЯ. Представник УУБА розповів учасникам семінару про підготовку християнських місіонерів на прикладі УУБА – КаУ (+ВІДЕО)

Під час роботи семінару представники єпархіальних місіонерських відділів та духовних навчальних закладів РПЦ та УПЦ поділилися своїм особистим досвідом та досвідом своїх духовних навчальних закладів у вихованні майбутніх місіонерів.Рубрики: Події на часі | Духовні навчальні заклади | Зовнішньоцерковна діяльність | Місіонерство |

1708 переглядів / Коментарів: 0


Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru