Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Володимир-Волинська
УКРАЇНА-ПОЛЬЩА. Українці, які проживають у Польщі, відзначили 20 річницю Незалежності України
08 September 2011 09:59

У вівторок, 6 вересня, Посольство України в Республіці Польща провело урочистий прийом у рамках відзначення 20-ї річниці Незалежності України.

На запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Польща пана Маркіяна Мальського в урочистих заходах взяв участь Предстоятель Польської Автокефальної Православної Церкви Блаженніший Митрополит Сава. З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира Українську Православну Церкву представляв єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир.

Від імені Предстоятеля Української Православної Церкви владика Володимир привітав представників української громади, військового аташату та дипломатів Посольства з річницею Незалежності нашої держави, а також вручив українській громаді Польщі цінний подарунок – примірник факсимільного видання Пересопницького Євангелія.

«Святе Пересопницьке Євангеліє, 450-річчя створення якого ми відзначали нещодавно, – сказав єпископ Володимир, вручаючи святиню, – є визначною пам’яткою мистецтва, свідком становлення нашої мови, одним із символів Української державності. Проте найперше є Євангеліє – Слово Боже. Саме на Євангельському Благовісті стверджувалася душа Українського народу – Українська Православна Церква від Володимирового хрещення до сьогодні. Відтак, слідування євангельським принципам та заповідям є неодмінною запорукою майбуття нашого народу й Держави».

Прес-служба Володимир-Волинської єпархії


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

УКРАЇНА-ПОЛЬЩА. Українці, які проживають у Польщі, відзначили 20 річницю Незалежності України

Від імені Предстоятеля Української Православної Церкви із річницею Незалежності українську громаду привітав єпископ Володимир-Волинський і Ковельский Володимир і вручив примірник  Пересопницького Євангелія.Рубрики: Новина дня | Події на часі | Володимир-Волинська | Церква і суспільство |

1961 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Пересопницкое Евангелие |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru