Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
УКРАЇНА-ГРЕЦІЯ. Предстоятель Критської Православної Церкви відзначив об’єднавчу роль Блаженнішого Митрополита Володимира для світового Православ’я
21 May 2012 11:00

18-19 травня делегація Київщини перебувала з офіційним візитом на о.Крит.

19 травня, в останній день перебування на острові Крит, офіційна делегація Київської області, до складу якої увійшли губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк та, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, Секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та директор Паломницького Центру при ВЗЦЗ УПЦ Володимир Теліженко, зустрілися з Предстоятелем Критської Православної Церкви Архієпископом Іринеєм,  - повідомляє офіційний сайт УПЦ.

Під час зустрічі Архієпископ Іриней жваво цікавився станом справ в Українській Православній Церкві та державі, а також передав вітання Предстоятелю УПЦ і висловив надію, що стан здоров’я Блаженнішого Митрополита Володимира надасть йому можливість у зручний для нього час відвідати Критську Православну Церкву.

У свою чергу, архієпископ Олександр розповів Архієпископу Іринею про життя Української Православної Церкви, про її святині, про досягнення, які має Православна Церква в Україні, та проблеми, з якими зіштовхується. Також владика Олександр передав Предстоятелю Критської Православної Церкви запрошення Блаженнішого Митрополита Володимира відвідати Україну. До цього запрошення приєднався і губернатор Київської області, який подякував Архієпископу Іринею за щиру гостинність і запросив його відвідати Київщину.

***
А 18 травня відбулася зустріч губернаторів Криту та Київщини у присутності ієрархів. Зокрема під час зустрічі Архієпископ Іриней зазначив високу роль Православної Церкви у зміцненні дружніх відносин між Україною та Грецією та схвалив починання губернатора Київщини Анатолія Присяжнюка. Крім того, зазначив високу повагу духовенства Критської Церкви та свою особисту до Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, висловив турботу про здоров’я Його Блаженства та відзначив високу об’єднавчу роль Блаженнішого Володимира для Української Православної Церкви та усього світового Православ’я.

А ще – Предстоятель Критської Православної Церкви зазначив, що тепло ставиться до українських паломників, і що «її серце завжди відкрито для них». На що архієпископ Олександр зазначив, що  історичний факт прийняття українським народом Православ’я від греків має добре продовження в сучасних братерських стосунках та взаємопідтримці Православних Церков.

Губернатор Криту пан Арнаутакіс, який теж був учасником зустрічі, зазначив, що присутність на таких зустрічах представників ієрархів є показником взаєморозуміння між Церквою та народом.

Губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк подякував губернатору о. Крит та представникам влади за конструктивну співпрацю задля розбудови Київщини. Зокрема, завдяки старанням Губернатора, талановиті діти Київщини наразі проходять оздоровлення на о. Крит.

Наприкінці офіційної зустрічі в присутності церковних ієрархів губернатором острова Крит Ставросом Арнаутакісом та губернатором Київщини Анатолієм Присяжнюком було підписано угоду про співробітництво між регіонами.

Після делегація України відвідала монастир Аркаді, поруч з яким свого часу народився святитель Афанасій Лубенський, чиї мощі нині почивають у Благовіщенському соборі м. Харкова. Також, за особистим запрошенням владики, делегати відвідали  Кафедральний Собор Критської Церкви на честь св. Міни та Критську Архієпископію.

Крім того, під час зустрічей із церковними ієрархами та представниками керівництва о. Крит директор Паломницького Центру УПЦ провів ряд переговорів щодо подальшого розвитку паломництва українських вірян до Криту та популяризації паломницьких поїздок мешканців о. Крит до України.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

УКРАЇНА-ГРЕЦІЯ. Предстоятель Критської Православної Церкви відзначив об’єднавчу роль Блаженнішого Митрополита Володимира для світового Православ’я

Про це та ще багато іншого йшлося під час офіційної зустрічі делегації Київщини з губернатором о.Крит і Предстоятелем Критської Церкви.Рубрики: Новина дня | Події на часі | Київська | Церковні хроніки |

1157 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Паломницький центр ВЗЦЗ УПЦ |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru