Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Білоцерківська
УКРАЇНА. Духовенство і миряни Білоцерківської та Бердянської єпархій зустріли нових правлячих архієреїв
09 August 2012 11:36

У день пам’яті преподобного Мойсея Угрина, 8 серпня, духовенство та миряни одразу двох єпархій – Білоцерківської та Бердянської – зустріли нових правлячих архієреїв – архієпископа Августина (Маркевича) та єпископа Єфрема (Ярінка).

Нагадаємо, що рішення про призначення архієпископа Августина (Маркевича) і єпископа Єфрема (Ярінка) на нові кафедри було схвалено на останньому засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви, що відбулося 20 липня.

Зустріч владики Августина відбулася при вході до Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Біла Церква. Архієпископ Августин, прийнявши від пастви хліб-сіль, у супроводі митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, архієпископа Луганського і Алчевського Митрофана та єпископа Ровеньківського Никодима, увійшов до кафедрального собору, де звершив молебень перед початком всякої благої справи, – повідомляє прес-служба Білоцерківської єпархії.

«Сьогодні дорогі отці, браття і сестри знаменний день для міста Біла Церква і для всієї Білоцерківської єпархії, – звернувся до духовенства єпархії та прочан зі словом настанови митрополит Онуфрій. – Сьогодні духовенство і віруючі люди ще раз прощаються з владикою Митрофаном, який послужив багато років у цій єпархії, і який отримав нове призначення – бути керуючим Луганської єпархії. Ви сьогодні зустрічаєте нового архієрея – архієпископа Білоцерківського і Богуславського Августина», – зазначив владика. Після цього він зачитав рішення Священного Синоду УПЦ та наказ Блаженнішого Митрополита Володимира про призначення владики Августина на Білоцерківську кафедру.

Зі словами привітання звернувся і архієпископ Митрофан. Він побажав владиці Августину Божої помочі і, власне, передав білоцерківську паству «з рук в руки».

Архієпископ Августин подякував митрополиту Онуфрію за батьківську опіку і турботу та за своє представлення на новому місці архієрейського служіння, владиці Митрофану – за добре слово й побажання. Потім владика Августин коротко розповів про себе та наміри, з якими він прийшов на Білоцерківську кафедру – продовжувати справу попередніх архієреїв та вести народ Божий до Христа та Царства Небесного.

Вже у другій половинні дня новопризначений архієрей провів першу нараду з працівниками єпархіального управління.

Того ж дня архієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука представив пастві нового керівника Бердянської і Приморської єпархії єпископа Єфрема (Ярінка), - повідомляє сайт Запорізької єпархії.

Зустрічали нового владику у кафедральному соборі міста на честь Різдва Христового, де обидва архіпастиря відслужили молебень на всяку добру справу.

Після Богослужіння архієпископ Лука зачитав наказ про призначення єпископа Єфрема правлячим архієреєм Бердянської і Приморської єпархії та закликав духовенство і паству підносити молитви за нового єпископа, аби Господь давав йому сили достойно служити ідеалам Церкви.

Владика Єфрем подякував за теплі слова та зауважив, що вся його діяльність на новій кафедрі матиме за мету лише благо для віруючих, духовенства і Православної Церкви.

Цього ж дня відбулася і зустріч нового архієрея з губернатором Запорізької області Олександром Пеклушенко. Під час зустрічі губернатор вислови всебічну зацікавленість у плідній співпраці державних і громадських інституцій Запорізького краю з Православною Церквою.

У своєму першому інтерв’ю єпископ Бердянський і Приморський, яке він дав журналістам обласного центру, подякував керівництво області і всіх вірян за теплий і щирий прийом.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

УКРАЇНА. Духовенство і миряни Білоцерківської та Бердянської єпархій зустріли нових правлячих архієреїв

Рішення про призначення архієпископа Августина (Маркевича) і єпископа Єфрема (Ярінка) на нові кафедри було схвалено на останньому засіданні Священного Синоду УПЦ.Рубрики: Події на часі | Білоцерківська | Бердянська | Церковні хроніки |

2580 переглядів / Коментарів: 2

Теги: Архієпископ Августин (Маркевич) | єпископ Єфрем (Яринко) |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

За 20 років служіння на

За 20 років служіння на Львівській кафедрі владика Августин (білорус за походженням) став справжнім галичанином, завоював любов віруючих, авторитет у місцевої влади, інтелегенції, військовиків не зважаючи на загальну неприязнь до УПЦ в регіоні. Не зрозумілі мотиви рішення Синоду зведення на Львівську кафедру владики Філарета (Кучерова). Навіть в часи СРСР на цій кафедрі не було етнічного росіянина. Тепер чекатимемо закидів про архієрея-"москаля".

Лично знаю владыку Августина.

Лично знаю владыку Августина. Очень мудрый пастырь. Я бы его назвала украинским Златоустом. Помогай Бог владыке! Я думаю, что на белоцерковской кафедре его работа будет еще продуктивней, поскольку владыка будет находиться ближе к Киеву, и как представитель интерессов УПЦ в Верховной Раде Украины, сможет продуктивней совмещать управление епархией и работу в Раде.

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru