Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Церква і сім’я
Чи бути ювенальній юстиції в Україні? — у Верховній Раді відбувся круглий стіл
05 July 2013 12:34

4 липня у Верховній Раді України Міжфракційним депутатським об’єднанням на підтримку канонічної Православної Церкви та за підтримки Української Православної Церкви було проведено круглий стіл на тему: «Міжнародні стандарти та шляхи вдосконалення вітчизняного законодавства в сфері захисту прав cім’ї». 

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви у заході взяли участь голова Синодальної богословсько-канонічної комісії архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин, голова Синодального відділу благодійності і соціального служіння архідиякон Сергій Косовський, співробітники синодальних та єпархіальних відділів УПЦ.

Захід відбувся під головуванням народного депутата України Вадима Колесніченка та зібрав науковців, журналістів, численних представників громадськості. 

Предметом обговорення стало питання впровадження в Україні ювенальної юстиції та його можливих наслідків, серед яких, на думку учасників круглого столу, слід вбачати порушення базового юридичного принципу презумпції невинуватості, руйнування сім’ї та традиційних сімейних цінностей.

Під час роботи круглого столу владика Августин оприлюднив Звернення Священного Синоду Української Православної Церкви щодо можливості введення в Україні системи ювенальної юстиції.

Також було наведено дані соціологічних моніторингів, згідно з якими домінуючими цінностями в українському суспільстві є міцна сім’я та благополуччя дітей.

Учасники зазначили, що застосування міжнародних правових норм може відбуватися виключно в інтересах сім’ї та не має призводити до руйнування культурної самобутності України, традиційних моральних цінностей.

За результатами роботи круглого столу прийнято резолюцію, яку направлено у відповідні комітети Верховної Ради. 

За матеріалами сайту УПЦ


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Чи бути ювенальній юстиції в Україні? — у Верховній Раді відбувся круглий стіл

Церква виступила зі зверненням до парламентарів проти руйнування родинних цінностей, примусової та безконтрольної чиновницької опіки над дітьми.Рубрики: Новина дня | Події на часі | Церква і сім’я |

1763 переглядів / Коментарів: 1

Теги: Архієпископ Августин (Маркевич) |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Представители УПЦ (МП) хотя

Представители УПЦ (МП) хотя бы обратили внимание участников мероприятия на главный документ Церкви по ювенальной юстиции "Позиция Русской Православной Церкви по реформе семейного права и проблемам ювенальной юстиции" http://www.patriarchia.ru/db/text/2774805.html, в котором говорится, что РПЦ не против ювенальной юстиции, если она "не противоречит национальным правовым стандартам", а также если "соотносится возможность ее введения с традиционным пониманием семейных ценностей, позицией религиозных общин и мнением населения". А как ювенальная юстиция в Украине (которая пока существует на бумаге) противоречит этим ценностям - владыка Августин должен хотя бы объяснить: на основе разбора законодательной базы Украины по ювенальной юстиции, соответствующих законопроектов, мониторингу экспериментальных проектов по ЮЮ, которые действуют в стране уже не один год. Без этого позиция УПЦ голословна и неконструктивна. Напомню, накануне принятия главного документа по ЮЮ Патриарх Кирилл заявил, что РПЦ поддерживает создание ювенальных судов: "Церковь поддерживает развитие особой системы судов над несовершеннолетними и попечения об осужденных несовершеннолетних преступниках" http://www.religion.in.ua/news/foreign_news/19435-patriarx-kirill-rpc-podderzhivaet-sozdanie-yuvenalnyx-sudov-sinod-upc-zanimaet-protivopolozhnuyu-poziciyu.html И еще он сказал: "Опыт показал, что люди не знают, о чем они говорят — используют один и тот же термин, а говорят о разных вещах". Похоже, в УПЦ продолжается такая ситуация.

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru