Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » Наші статті » Порада мирянину
ТРІЙЦЯ: Що робити із засохлими букетами та пучками зелені? – порада від головного редактора «Церковної православної газети»
20 June 2013 16:38

Насельник Києво-Печерської Лаври, головний редактор «Церковної православної газети» архімандрит Лонгін (Чернуха) розповідає про те, як краще підготуватися до богослужіння і що робити з засохлою, раніше освяченою, зеленню.

У День Святої Трійці християни традиційно приносять для освячення зелень.

Трохи згодом виникає питання: що робити із засохлими букетиками та пучками зелені? Якщо Ваш букет складається із цілющих трав (ромашки, чебрецю, меліси, м’яти, чорнобривців), то протягом року можна використовувати їх з лікувальною метою.

Якщо ж букет склали декоративні рослини, то його можна використовувати для кадіння приміщень з молитвою (як-от «Царю Небесный» або «Живый в помощи Вышняго»).

Йдучи на Літургію на свято Святої Трійці, візьміть із собою м’яку підстилку під коліна. Це не обов’язково, але в деяких випадках може стати у нагоді. Наприклад, у храмах, де підлога кам’яна або керамічна, це знадобиться тим, хто страждає на захворювання суглобів.

Іноді через скупчення народу в храмі під час богослужіння багато хто опиняється у дворі, де земля може бути нерівною, кам’яною. Також через тисняву в храмі іноді важко стати на пласку частину зігнутих колін, і доводиться стояти на гострій частині.

У такій ситуації через біль і втому, що швидко наступає, легко відволіктися від слухання молитов, а то й зовсім бажати якнайшвидшого їхнього завершення, що, певна річ, недобре.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КО ДНЮ ТРОИЦЫ: коленопреклоненные молитвы в русском и украинском переводах 

Бывают ли «неправильные» иконы Троицы? — Епископ Иона (Черепанов) 

Почему Троица - День рождения Церкви, и зачем мы украшаем зеленью дома и храмы – новый видеоблог ПвУ

 


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ТРІЙЦЯ: Що робити із засохлими букетами та пучками зелені? – порада від головного редактора «Церковної православної газети»

Архімандрит Лонгін (Чернуха) також розповідає про те, як краще підготуватися до богослужіння.Рубрики: Публікації | Порада мирянину |

7841 переглядів / Коментарів: 0

Теги: що робити із засохлими пучками зелені | Церковна православна газета | Троица | Трійця | коленопреклоненные молитвы | Архимандрит Лонгин (Чернуха) |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі
Найцікавіше з архівів сайту
Плохие люди
14 November 2006
Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru