Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
Требуются волонтеры!
24 July 2013 12:48

29 августа в 13.00 в Украинском доме по случаю 1025-летия Крещения Руси и 22-й годовщины независимости Украины состоится праздничный концерт с участием звезд украинской оперы и шоу-бизнеса, а также презентация сборника «Казки, що виховують: класика для дітей» с иллюстрациями детей и аудио-версией сказок.

Братики и сестрички!

Просим откликнуться волонтеров для участия в орггруппе по подготовке и проведению этого торжественного мероприятия.

Для работы орггруппы нужны 25 волонтеров. Занятость следующая.
3 собрания орггруппы накануне мероприятия (ориентировочно: 18, 24 и 25 августа в 19:00): оргвопросы, инструктаж, формирование подгрупп и назначение ответственных лиц.
День самого мероприятия — 29 августа — распределение занятости между волонтерами с 7:00 до 15:00. Место проведения: Украинский Дом (Европейская площадь).

Задачи подгрупп:
1. Работа с детьми и родителями (сопровождение, рассадка, вывод на сцену и со сцены) — 8 человек.
2. Работа со зрителями и участниками (регистрация, сопровождение, рассадка) — 5 человек.
3. Работа с VIP-персонами (предварительное ознакомление со списком для незамедлительного узнавания в лицо; сопровождение, рассадка) — 5 человек.
4. Проведение ярмарки-аукциона детских картин и поделок (в фойе) — 4 человека.
5. Вручение книг-подарков всем участникам и гостям мероприятия — 3 человека.

Регистрация волонтеров для участия в орггруппе до 5 августа по телефону: 099-074-29-21, 098-561-90-21 (Анна Захарова)

***

Соціальний проект АНДРІЯ ШИПКО

з метою духовно-морального виховання дітей та юнацтва, а також підтримки дітей, що проходять лікування у відділенні токсикології та інтенсивної еферентної терапії НДСЛ «ОХМАТДИТ»

29 серпня о 13.00 в Українському домі з нагоди 1025-річчя Хрещення Русі та 22-ї річниці Незалежності України відбудеться святковий концерт за участю зірок української опери і шоу-бізнесу та презентація збірки «Казки, що виховують: класика для дітей» з ілюстраціями дітей і аудіо-версією казок у виконанні:
народного артиста України Володимира ТАЛАШКА, заслуженого артиста України Віталія ЛІНЕЦЬКОГО, телеведучої Ганни ГОМОНАЙ, телеведучого Руслана СЕНІЧКІНА, телеведучої Наталії ТИХОПІЙ, режисера Данііла СИРИХ.

Також у програмі: дебютний театралізований виступ за мотивами казок, які увійшли до Збірки, у виконанні дітей відділення токсикології; спілкування з юними художниками, а також з акторами, музикантами та телеведучими; безкоштовна фотосесія у казковій фотозоні; і подарунки всім гостям і глядачам — перші примірники Збірки «Казки, що виховують: класика для дітей» з аудіо-диском.

Головні партнери проекту: Комітет з питань охорони здоров’я, Опікунська рада НДСЛ «ОХМАТДИТ», Синодальний відділ з питань молоді УПЦ, журнал «ФОМА в Україні», «Молодь НЕ байдужа!»

molodost.in.ua


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Требуются волонтеры!

29 августа состоится праздничный концерт и презентация сборника сказок с иллюстрациями детей, проходящих лечение в отделении токсикологии ОХМАТДЕТ.Рубрики: Події на часі | НЕЗАБАРОМ | Київська | Соціальне служіння |

1921 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Синодальний молодіжний відділ | Молодость неравнодушна | журнал для сомневающихся «ФОМА в Украине» | Акция в помощь детям в Украинском доме |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru