Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Соціальне служінняТЕРНОПІЛЬ. На світле свято Христового Воскресіння у дітей-сиріт буде можливість відчути радість родинного тепла
16 March 2010 13:06

Громадсько-молодіжна організація «Братерство сиріт» закликає сім’ї з Тернопільщини брати активну участь в програмі-акції «Подаруйте радість дитині на Великдень у родині» та реєструватися до 27 березня.

Суспільно-доброчинна ініціатива громадсько-молодіжної організації «Братерство сиріт» продовжується і має на меті залучити більшу кількість сімей до акції «Подаруйте радість дитині на Великдень у родині». Програма має успішні результати впродовж останніх 4 років на Тернопільщині. Діти-сироти та діти, які залишилися без батьківського піклування і перебувають в інтернатних установах чи сиротинцях під час святкувань мають можливість потрапити до родин на Великодні свята. Періоди перебування в родинах два: перший з 2 по 6 квітня, а другий - з 2(3) по 11 квітня. Діти є вихованцями із Гримайлівської, Бережанської, Коропецької шкіл-інтернатів, не враховуючи два дитбудинки в місті Тернополі.

Реєстрація родин триває в телефонному режимі, через Інтернет ― в електронному режимі, а також на місці ― за адресою в офісі ГМО «Братерство сиріт»: м.Тернопіль, бульвар Т.Шевченка, 23, офіс 69, 3-ій поверх колишнього готелю «Україна».

Для реєстрації в телефонному або електронному режимах, яка триватиме лише до 23 березня необхідно зазначити необхідну інформацію: прізвище, ім'я, по батькові дружини та чоловіка, повна дата народження, попереднє і сьогоднішнє місце роботи, адреса реєстрації та місця проживання, телефони домашні, мобільні, робочі, інше місце перебування дітей в родині та інше.

Запрошуємо до участі в акціях, котрі проходять на Різдво та Великдень, а також частково в період шкільних канікул, всіх бажаючих родин (повних і неповних). Подаруйте тепло сімейного благополуччя дитині, в якої немає кровної родини!

 

Зареєструватися та дізнатися всю необхіду інформацію можна за тел.: тел./факс (352)40-01-09, 22-03-21, моб.097-4642370, 063-1017764, ел.пошта: office_orphans@yahoo.com, orphans.office@yahoo.com (Тема повідомлення - ПАСХА 2010).

 

Володимир Мазур, керівник програми-акції

 


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ТЕРНОПІЛЬ. На світле свято Христового Воскресіння у дітей-сиріт буде можливість відчути радість родинного тепла

Громадсько-молодіжна організація «Братерство сиріт» закликає сім’і до участі у Великодній акції.Рубрики: Події на часі | Соціальне служіння | Церква і сім’я | Тернопільська |

4531 переглядів / Коментарів: 1

Теги: церква і суспільство |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Звіт по акції - поради до наступних програм-акцій в Україні

ШАНС ВІДЧУТИ СЕБЕ ЩАСЛИВИМ МАЄ КОЖНИЙ !

ЗВІТ
по щорічній суспільно-благодійній програмі
„Подаруйте радість дитині на Великдень у родині”,
яка проходить на Тернопільщині з 2006 року

Протягом п’яти днів з 2 по 6 квітня 2010 р. двадцять сім учнів з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування з Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою та Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням трудового навчання побували у двадцяти соціальних сім’ях.
Прийняти участь в акції «Подаруйте радість дитині на Великдень у родині» мали всі бажаючі повні і неповні сім’ї з Тернопільської області, котрі: не були засудженими за кримінальними справами і не перебувають в розшуку; не значаться на обліках у медичних установах чи закладах (психоневрологічній лікарні, шкірвендиспансер, тубдиспансер); мають вік від 18-ти до 62 років (для студентів необхідно письмову заяву-згоду від батьків, різниця у віці між представником сім’ї та дитиною з сиротинця не повинен перевищувати 45 років); мають задовільні умови для проживання та площу-кімнат для прийняття дитини/дітей на свята (складається комісією акт обстеження житлово-побутових умов проживання сім’ї в присутності представника від служби у справах дітей або селищною чи сільською радою); зареєструвалися у Громадсько-молодіжній організації „Братерство сиріт” за адресою: м.Тернопіль, бульвар Т.Шевченка, 23, офіс 69, 3-ій поверх готелю «Україна» до 27 березня 2010 року або в телефонному режимі за номером тел. (352) 40-01-09, 22-03-21 до 23 березня; надали до 01 квітня 2010 року довідку з місця роботи (для непрацюючих осіб, котрі бажають прийняти дітей, характеристику від сільського голови або лист-рекомендацію від церкви); підтвердили про достовірність інформації зазначеної в обліково-реєстраційній картці та дали згоду на перевірку повноти, правильності заповнених даних і не заперечують проти надання конфіденційної інформації про себе з метою забезпечення успішної реалізації програми-акції в інтересах обездолених дітей або надали документи у відповідності із чинним законодавством – Постанова Кабінету Міністрів України № 866 від 24.09.2008 р.
Для новозареєстрованих представників родин обов’язкова участь в поїздці до закладу-сиротинця звідки буде відібрана дитина. Для родин, котрі беруть участь не вперше, тобто приймали дітей на Новорічно-Різдвяні чи Великодні свята, мають можливість брати тих самих дітей і на період вихідних чи святкових днів, шкільних канікул за згодою служби у справах дітей за місцем проживання та дозволом від директора начально-виховного закладу. Згадану акцію було підтримано управлінням освіти і науки Тернопільської ОДА згідно листа вих.№ 05/810-10 від 01.04.2010 р. Надалі дана програма буде продовжуватися за ініціативою ГМО «Братерство сиріт» за новим механізмом відбору дітей в соціальні родини. Даний відбір будуть здійснювати служби у справах дітей, в якому розташований інтернатний заклад, виходячи з наступного: в першу чергу «круглі» діти-сироти, в другу – діти, котрі постійно перебувають в інтернаті та, за правилом, не роз’єднання рідних братів та сестер або за великої їх кількості спрямування в одну місцевість або у дві (три) родини, які між собою пов’язані родинними зв’язками, щоб жодний рідний брат і сестра не залишилися в інтернаті-сиротинці. Виходячи з інтересів представників учасників акції – соціальних родин необхідно враховувати: у першу чергу, родини, котрі бажають усиновити чи/і удочерити, взяти під опіку та піклування; в другу чергу – мають намір встановити контакт між дитиною чи дітьми для подальшого влаштування прийомної сім’ї або дитячого будинку сімейного типу; в третю – родини, котрі не визначилися або мають намір подарувати тепло сімейного благополуччя дитині, котра залишається в інтернаті чи сиротинці.
ГМО «Братерство сиріт» впродовж 5-ти років на Тернопільщині ініціює організацію проведення щорічної суспільно-доброчинної програми «Подаруйте радість дитині у родині». З метою успішного виконання програми необхідно: заздалегідь розробити, видрукувати та розповсюдити соціальну рекламу (буклети біг-борди сіті-лайти соціальні музичні та телевізійні ролики) у транспортних засобах, в громадських місцях (зупинки, церкви, вокзали, супермаркети, дошки оголошень), на телебаченні, радіо, в пресі, в Інтернеті; забезпечення постійного телефонного і мобільного зв’язку; витрати на пальне та транспорт, в межах Тернопільської області, для перевірки, обстеження та спілкування із соціальними родинами – новозареєстрованих учасників акції; затрати на перевезення автобусами представників родин та дітей до міста Тернополя чи іншого міста до і від місцязнаходження інтернатного закладу; забезпечення дозвільно-розважального заходу (наприклад, відпочинок в аквапарку «Лімпопо» для маленьких дітей чи катання на катку у РТЦ «Подоляни» для старшого віку); проведення дискусії та бесіди для представників родин (в транспорті під час поїздки чи на телебаченні/радіо) про готовність й поради для перебування дітей в соціальних сім’ях; організаційні витрати на реєстрацію учасників, оформлення документації, передача матеріалів до служб у справах дітей, перевірку достовірності поданих джерел інформації про учасників акції – сім’ї, підготовку роздаткових інформаційних джерел; витрати на непередбачені випадки із дітьми, котрі перебувають в сім’ях.
Головним недоліком даної акції, як зазначають соціальні сім’ї, є погана поінформованість сільського населення, слабка соціальна реклама на периферії Тернопільської області. Позитивними сторонами даної програми є: пізнання українських традицій, відпочинок в родинному колі, спілкування з дітьми, налагодження контактів, нові знайомства, радісні сподівання про щасливе дитинство, подарунок родинного затишку, любовної атмосфери, адаптація до сім’ї, пізнати краще родинні стосунки й взаємовідносини, забезпечити необхідні власні якості й потреби, якій дитині необхідні для подальшого психологічного й фізичного розвитку як особистості – майбутнього представника сім’ї, краще долати труднощі та бар’єри у власному дорослому житті, подарувати незабутні миті щасливого дитинства; покращення матеріального стану дитини; загалом – знаходження нової сім’ї.
Висловлюємо щиросердечну вдячність за участь в акції у 2010 році в інтересах обездолених дітей, які надали фінансову і матеріальну допомогу: постійні партнери й меценати – розважальний партнер Аквапарк «Лімпопо» ГРК «Алігатор», колектив від ЗАТ «Калина-ЛТД», м.Тернопіль, ВАТ «Тернопільське АТП-16127», Тернопільський обласний благодійний фонд «Майбутнє сиріт», ПП «Масар-Агро», ТОД АТ «Райффайзен банк Аваль», ТзОВ «І.Т.-Березовиця», ТОВ «Агробуд-Є», ТОВ «Мега-Сервіс», ДП «Тернопільстандартметрологія» не дивлячись на фінансову кризу в державі, підтримали підприємці Довгошия Я.В., Богоніс П.М., Лужний Я.А., Бородін Ю., а також ТОВ «Альпо», ТОВ «Мотор-Центр «Галичина», ТОВ «Електровелд», фіз.особа Пшоняк І.М., головні редактори ТV-4 (постійна соціальна реклама), ТТБ (поради батькам під час перебування дітей в родинах), журналісти газетних видань та радіо м.Тернополя і Тернопільщини. Також з подарунками приїхала благодійна організація «Троянда» (голова – Міхєєва Тетяна Миколаївна, котра є неодноразовим учасником акції «Подаруйте радість дитині на Великдень у родині» і взяла двох братів і сестричку із смт.Коропець) та відвідала під час Великодніх свят шестеро дітей-сиріт, котрі перебували у психоневрологічній лікарні, дітей з обласного комунального спеціалізованого будинку дитини «Малятко» і не забули про залишених дітей в ліцеї-інтернаті з смт.Коропець, куди приєдналися із благодійного фонду «Майбутнє сиріт» (голова – Назаренко Андрій Григорович). Заслуговують і на вдячність волонтери акції – студенти з Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка – Наталя Гуйда, Ірина Ловчук, Ольга Слободюк, Галина Шпарук і керівник-організатор програми «Подаруйте радість дитині на Великдень / Різдво у родині» з 2006 року – Володимир Мазур.
Великий Божий дар серця треба мати, щоб дарувати незабутні миті дитинства для дитини, яка немає можливості відсвяткувати Великодні свята в родинному колі. А тому, Правління ГМО «Братерство сиріт» висловлює глибоку вдячність родинам з міста Тернополя, Тернопільського, Теребовлянського, Ланівецького, Гусятинського, Бережанського, Чортківського районів, котрі зголосилися прийняти дитину до себе на свято.
Організація «Братерство сиріт» охоче поділиться набутим досвідом по програмі «Подаруйте радість дитині у родині» з усіма зацікавленими організаціями й установами, які працюють в інтересах захисту дітей. Якщо Ви готові реально допомогти обездоленим дітям в межах своєї області чи району в Україні дзвоніть за номерами: (352) 40-01-09, 22-03-21, моб.097-4642370, 063-1017764 (контактна особа – керівник програми-акції Володимир Мазур). Від Вас залежить майбутнє дитини, втілення мрії кожної обездоленої дитини, порятунок її від сирітського життя.

Адреса Правління ГМО «Братерство сиріт»: м.Тернопіль, бульвар Т.Шевченка, 23, офіс 69, третій поверх готелю «Україна».

Звіт підготовлений: «08» квітня 2010 року

Володимир Мазур, президент ГМО „БРАТЕРСТВО СИРІТ”,
керівник щорічної програми-акції «Подаруйте радість дитині у родині»
моб. 097-4642370

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru