Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Церква і молодьТЕРНОПІЛЬ. Уперше зустріч православної молоді відвідав архієпископ Сергій
23 February 2011 16:35

У понеділок, 21 лютого, на чергове зібрання Тернопільської православної молодіжки завітав Високопреосвященніший владика Сергій. З великою радістю і теплотою зустріла свого Архіпастиря молодь, адже з початку створення православного молодіжного об’єднання при єпархії, з вересня 2009 року, подібна зустріч відбулась уперше.

Під час зустрічі керівник молодіжного відділу Тернопільської єпархії ієрей Андрій Кінашевський розповів владиці, в якому форматі і з якою періодичністю проходять зібрання, які напрямки соціального служіння намагається втілити молодіжка, та як організовується дозвілля.

Ознайомившись із роботою молодіжної організації, владика Сергій за простою душевною бесідою надав духовних настанов. А саме: наскільки важливо молоді сьогодні, живучи повноцінним юнацьким життям, не втратити святої віри, простоти і чистоти серця; як потрібно православній молодій людині поводитись в оточенні, що часто вороже ставиться до православ’я в цілому і церковних правил зокрема; як впливає зовнішній вигляд на внутрішнє духовне життя і навпаки; яка духовна користь від спілкування православної молоді між собою за межами святої Євхаристії і чому за це потрібно дякувати Богові. Не оминув владика і таких злободенних питань, як розкол українського православ’я, зауваживши всі його згубні наслідки та проблему ідентифікації особистості, і наголосив, що без правильного, уважного духовного життя відсутність ідентифікаційного коду або нового паспорту не відкриють нам воріт у Царство Небесне.

Користуючись нагодою, молодь, на чолі з отцем Андрієм, привітала владику з 20-тиліттям архієрейської хіротонії, яка відбулась 17 лютого в Свято-Володимирському соборі м. Києва 1991 року та побажала йому многая літа, в мирі і здоров’ї працювати на ниві Божій, духовно окормляючи Тернопільську єпархію. 

Докладніше ознайомитись з діяльністю «Тернопільської православної молодіжки», Ви можете  на сайті «Молодость не равнодушна».

Прес-служба Тернопільської єпархії

 ТЕРНОПІЛЬ. Уперше зустріч православної молоді відвідав архієпископ Сергій
 ТЕРНОПІЛЬ. Уперше зустріч православної молоді відвідав архієпископ Сергій
 ТЕРНОПІЛЬ. Уперше зустріч православної молоді відвідав архієпископ Сергій
 ТЕРНОПІЛЬ. Уперше зустріч православної молоді відвідав архієпископ Сергій

Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ТЕРНОПІЛЬ. Уперше зустріч православної молоді відвідав архієпископ Сергій

За словами владики, найважливіше сьогодні молоді, живучи повноцінним юнацьким життям, не втратити святої віри, простоти і чистоти серця.Рубрики: Події на часі | Церква і молодь | Тернопільська |

2830 переглядів / Коментарів: 0

Теги: церква і молодь | православна молодь |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru