Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
«Стріляти в беззбройних – це аморально», – коментар голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ про конфлікт на будівництві католицького храму в Києві
18 April 2013 19:51

Як повідомили ЗМІ, 16 квітня у Києві на будівництві католицького храму св. Франциска Асізького під час молитви невідомі поранили з пневматичної зброї двох монахинь. Ситуацію щодо цього інциденту прокоментував голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви архієпископ Луганський і Алчевський Митрофан: 

«Конфлікт, який виник на місці будівництва католицького храму св. Франциска Асізького в Києві, що на Оболоні, свідчить про негативні і небезпечні тенденції в нашому суспільстві.

Застосування сили і, тим більше, зброї на захист своєї точки зору ні за яких обставин не є припустимим, і говорить лише про слабкість позиції і відсутність цивілізованих, гідних аргументів.

Подібні конфлікти, на наш погляд, можуть і повинні вирішуватися тільки мирним шляхом, через діалог, який має базуватися не на непримиренності, а на взаємній повазі. Для цього сьогодні є всі умови.

Використання зброї, яке сталося на місці будівництва, суперечить усім законам, в тому числі, і Кримінальному кодексу України. Стріляти в беззбройних аморально.

Хотів би висловити співчуття черницям католицької громади, які отримали поранення і травми. Сподіваємося, що у конфліктуючих сторін вистачить мудрості, бажання і прагнення вирішити це протистояння мирним шляхом, в дусі християнської любові».

За матеріалами офіційного сайту УПЦ


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

«Стріляти в беззбройних – це аморально», – коментар голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ про конфлікт на будівництві католицького храму в Києві

Як повідомили ЗМІ, 16 квітня у храмі св.Франциска Асізького під час молитви невідомі поранили з пневматичної зброї двох монахинь.Рубрики: Події на часі | Київська | Зовнішньоцерковна діяльність |

1856 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Міжконфесійні відносини | Католицька Церква | ВЗЦЗ УПЦ |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru