Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » Наші статті » З глибини душі«Подаруйте краплинку життя»: один день із життя священика-донора
11 April 2012 11:00
Протодиякон Олександр Монич

«Как благороден поступок доноров, которые дают свою кровь для больных: их даже отмечают грамотами и значками. Но Господь и Спаситель наш есть тот Великий Донор, который дал Свою кровь всему роду человеческому на все века», - архімандрит Василій (Пронін).

Як раніше анонсував портал «Православіє в Україні», з 26 березня в єпархії проводиться благодійна акція на допомогу онкохворим діткам «Подаруйте краплинку життя».

У другий день Страсної седмиці до лікарні для здачі крові завітали і донори-священики

Враження, звичайно нові, незвичні і цікаві. Перш за все, ти розумієш, що не на словах, а насправді потрібно зробити тут, тепер і сьогодні добру справу. Справу не заради піару чи то гонору, а заради онкохворих діток, заради популяризації  здорового образу життя, адже донором може бути тільки здорова людина.

«Резус плюс», «резус мінус», «гемакон» – це нові слова, якими я сьогодні поповнив свій словниковий запас. Можливо, для когось це і не нові слова, однак не в словах справа.

Життя заради життя

– це головна думка, яка живе в тобі, поки ти лежиш на спеціально відведеному ліжку в спеціальній палаті, коли на 15 хвилин свого буття вперше у своєму житті стаєш людиною під назвою «донор».

Думки, звичайно, народжуються незвичні. Священик-донор. Це щось нове.

Поневолі пригадуєш слова великого подвижника благочестя Мукачівського монастиря архімандрита Василія (Проніна), який в своїй статті під назвою «Церковные мысли», що розміщена в першому томі його праць, колись написав такі слова: «Как благороден поступок доноров, которые дают свою кровь для больных: их даже отмечают грамотами и значками. Но Господь и Спаситель наш есть тот Великий Донор, который дал Свою кровь всему роду человеческому на все века».

Донор – це той, хто щось комусь дарує. Ти, даруєш комусь шанс на видужання, на зцілення. І справа не в тому, коли ти це зробиш, а в тому, з яким серцем ти це робиш.

… станьте донором хоч раз в житті. Це так незвично і корисно

На вулиці весна. Скоро Пасха. Буйно відновлюється життя в природі. Все зеленіє. Просипається від сну все.

Лікарі сьогодні нам говорили, що при здачі крові відновлюється і сама кров, а з нею – і людина. Думка дуже цікава! Звичайно, ми розуміємо, що головне – це відновлення і реставрація душі. Однак, коли ми чимось допомагаємо комусь, можливо, це теж своєрідне відновлення не лише організму, але й душі? Можливо!?

Нехай всім людям доброї волі Бог буде в допомогу. Всім, хто стане в допомозі комусь чимось. Сьогодні цієї допомоги чекають всі онкохворі дітки Закарпаття.

Прийдіть і станьте донором хоч раз в житті. Це так незвично і корисно.

Сьогоднішній донор, протоієрей Олександр Монич

***

Нагадаємо, метою акції «Спішіть творити добро. Подаруйте краплинку життя» є збільшення резерву крові для Закарпатського обласного клінічного онкологічного диспансеру та онкогематологічного відділення Закарпатської обласної дитячої лікарні.

З приводу благодійної акції у прес-центрі закарпатської газети «Неділя» відбулася прес-конференція. Її організаторами стали молодіжні організації Мукачівської Православної єпархії за підтримки Управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА, ГО «Єдине студентство», профкому Ужгородського національного університету, студентських рад Закарпатського державного університету, Мукачівського державного університету, Ужгородського навчального центру КНТЕУ, Закарпатського художнього інституту, Міжнародної молодіжної організації «Айсек в Ужгороді».

Всі, хто хоче взяти участь у здачі крові, можуть приходити за вказаними адресами щовівторка та щочетверга з 9.00 до 12.00.

Адреси пунктів здачі крові:

м. Ужгород, вул. Толстого, 15 – Закарпатська обласна станція переливання крові (Тел. координаторів: Василь 050-372-71-74, Світлана 095-086-10-04)

м. Мукачево, вул. Пигорова, 4а – Відділення заготовки та переливання крові, Мукачівська центральна района лікарня (Тел. координаторів: Тетяна 095-805-18-44, Іванна 050-372-72-24).


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

«Подаруйте краплинку життя»: один день із життя священика-донора

Життя заради життя це головна думка, яка живе в тобі, поки ти лежиш на спеціальному ліжку в спеціальній палаті, коли на 15 хвилин свого буття вперше у своєму житті стаєш людиною під назвою «донор».Рубрики: Публікації | З глибини душі |

2230 переглядів / Коментарів: 1

Теги: милосердя | допомога онкохворим дітям |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

"Интересные факты Согласно

"Интересные факты Согласно проведенной экспертизе Туринской плащаницы, следы крови на ней относятся к группе AB(IV) Rh+. Эта же группа крови обнаружена на Сударе (Sudarium) — погребальном полотне, которым была обернута голова Христа при снятии с креста. Sudarium известен с V века." =википедия=

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі
Статті цього автора


Найцікавіше з архівів сайту
Родился ангел
22 January 2010

Дедушка
9 February 2010
Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru