Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
ПОЧАЇВ. Власними віршами та піснями вітали митрополита Почаївського Володимира діти православного табору
21 August 2013 10:50

У п'ятницю, 16 серпня, діти православного літнього табору, організованого у Почаєві київською парафією на честь прп. Феодора Освяченого, за підтримки БО «Київський Єрусалим», під егідою єпархіального відділу з питань Церковної архітектури зустрілися з намісником Почаївської Лаври, митрополитом Володимиром.

Владика привітно звернувся до дітей зі словами настанови, кожного благословив та побажав повноцінно розвиватися духовно та тілесно.

У свою чергу діти ретельно підготувалися до цієї зустрічі з владикою. По-перше, кожний з них одягнув сукню з елементами національної вишивки. По-друге, діти запропонували митрополиту Володимиру вірші, які самі написали а також заспівали сольні пісні. Дещо несподіваним виявилося для дітей питання владики, чи співають вони хором. На що вони відповіли, що обов'язково наступного року порадують владику Володимира хоровим співом, таким чином сприйнявши це для себе, як домашнє завдання.

Порадував Почаївський митрополит дітей ще й подарунками. Кожний з них отримав від владики зошити із зображенням Свято-Успенської Почаївської Лаври, а також ювілейні буклети з історією монастиря та корисну духовну літературу.

У зустрічі взяв участь Голова відділу з питань Архітектури Київської Єпархії та духівник православного дитячого табору, настоятель парафії на честь прп. Феодора Освяченого ієрей Петро Семащук. Він задав владиці Володимиру ряд профільних питань, і митрополит, який особисто курує розбудову Почаївської Лаври, дав на них вичерпну відповідь.

Наостанок діти разом з митрополитом зробили колективне фото і владика Володимир запросив їх ще не один раз відвідати Почаїв та його головну святиню — Свято-Успенську Лавру.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ПОЧАЇВ. Власними віршами та піснями вітали митрополита Почаївського Володимира діти православного табору

Діти православного літнього табору, організованого громадою «Київського Єрусалима»,  зустрілися із владикою Володимиром.Рубрики: Події на часі | Київська | Соціальне служіння | Тернопільська |

14035 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Киевский Иерусалим | Успенская Почаевская Лавра | Дитячий православний літній відпочинок-2013 |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru