Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Духовні навчальні заклади
ПОЧАЇВ. У Почаївській духовній семінарії фінішувала вступна кампанія
27 August 2012 13:36
Антон Мусієнко

Минулий робочий тиждень у Почаївській духовній семінарії видавався таким напруженим, як один із тижнів учбового року. Викладацька «корпорація» ПДС, випускники духовних і регентських училищ, загальноосвітніх шкіл – всі з’їхались лише на декілька днів, перервавши свої літні канікули, які ось-ось завершаться. Викладачі – приймати вступні іспити, абітурієнти – показати свої знання, які вони здобули перед вступом до Почаївської духовної семінарії.

Традиційно вступні іспити розпочалися одразу після свята Преображення Господнього та тривали — з 20 по 22 серпня.

Після ранкових молитов та сніданку абітурієнти поспішали до Успенського собору Почаївської Лаври, щоб вклонитися Стопі Божої Матері, її чудотворному образу, а також і в Печерну церкву – поклонитись святим мощам угодників Божих і попросити у них Божої допомоги, аби успішно скласти вступні екзамени.

Перед початком  іспитів установчу зустріч з абітурієнтами провели проректор з наукової роботи протоієрей Борис Лепський та проректор із виховної роботи – протоієрей Олег Плаксій.  Вони повідомили, як саме проходитимуть вступні іспити, а також побажали всім Божої допомоги в успішному складанні іспитів.

Цього року до канцелярії духовної школи було подано 101 прохання для вступу на денну форму навчання.

Написати диктант, показати знання з основи віри, молитов, Священного Писання Старого і Нового Завітів, історії Церкви, вміти вільно читати на церковнослов’янській – саме ці екзамени повинен був скласти кожен, хто вступає до ПДС.

Наприкінці всіх абітурієнтів чекала традиційна щорічна співбесіда з правлячим архієреєм – митрополитом Тернопільським і Кременецьким Сергієм та ректором ПДС – архімандритом Нафанаїлом.

Підбиваючи підсумки вступних іспитів, успішно склали екзамени і зараховані на навчання до Почаївської духовної семінарії 60 абітурієнтів: із них 54 на перший курс, 4 – у другий клас і 2 – до третього класу духовної школи.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ПОЧАЇВ. У Почаївській духовній семінарії фінішувала вступна кампанія

За місце семінариста змагався 101 абітурієнт, 60 з яких  успішно склали іспити і зараховані до навчального закладу.Рубрики: Події на часі | Духовні навчальні заклади | Тернопільська |

3096 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Почаївська духовна семінарія |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі
Статті цього автораЦікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru