Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » Наші статті » Церква і суспільство
Чому юнаки вступають до Почаївської духовної семінарії?
23 August 2011 12:48
Антон Мусієнко

Кожного року після свята Преображення Господнього в Почаївській духовній семінарії проходять вступні іспити. Так і цього року, не зраджуючи традиціям, з 22 по 24 серпня в стінах духовної школи — вступні екзамени.

Зокрема на навчальний 2011-2012 рр. до канцелярії семінарії було подано 106 прохань. Із них 22 на заочний сектор, а решта — на денний сектор навчання.

Перед початком  екзаменів установчу зустріч з абітурієнтами провели проректор із виховної роботи протоієрей Олег Плаксій і секретар ради духовної семінарії протоієрей Борис Лепський, які розповіли, як саме будуть проходити іспити, а також побажали всім Божої допомоги в успішному складанні іспитів.

Вступні екзамени складаються з декількох етапів. Спочатку всі абітурієнти напишуть письмовий екзамен з української або з російської мови. Далі складуть іспити з церковного співу, читання церковнослов’янською мовою та усний екзамен зі знання Біблійної історії, основ віри та історії Церкви. Ну, а завершенням усіх екзаменів стане співбесіда з правлячим архієреєм Тернопільсько-Кременецької єпархії митрополитом Сергієм і ректором ПДС архімандритом Нафанаілом.

Рішення вступати до семінарії є важливим кроком у житті. Тому ми вирішили поцікавитися, як хлопці наважалися на такий крок, і чому саме духовна освіта. 

Гайдучок Степан, м. Київ: «Щоб стати гідним християнином, я зрозумів, що потрібно вступити для навчання до духовного закладу. І як на те буде воля Божа, по закінченню семінарії стати священиком».

Вознюк Назар, м. Кременець: «Перш за все, хотілось би сказати, що перед вступом до семінарії я навчався в Кременецькому регентському училищі, і щоб продовжити навчання в духовному закладі  і стати добрим пастирем Церкви Христової, я вирішив вступити до семінарії».

Олександр Колєснік, м. Тернопіль: «Ще навчаючись у школі я мріяв вступити до духовної школи, і цього року, відслуживши в Збройних Силах України, вирішив вступити до духовного закладу, щоб у майбутньому стати священником і служити Богу, навчаючи і проповідуючи слово Боже серед людей!».

Тож, побажаємо нашим абітурієнтам Божої допомоги і успіхів в проходженні вступних іспитів.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Чому юнаки вступають до Почаївської духовної семінарії?

Про це семінаристи духовної школи поцікавилися в абітурієнтів під час вступних іспитів.Рубрики: Публікації | Церква і суспільство |

8753 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Почаївська Лавра |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі
Статті цього автора


Найцікавіше з архівів сайтуЦікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru