Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаОДЕСА-КИЇВ. Як організувати роботу з профілактики ВІЛ з дітьми вулиці
26 May 2011 16:15

19-23 травня в Одесі відбувся тренінг «Організація та впровадження  діяльності з профілактики, догляду та підтримки при ВІЛ-інфекції для державних та недержавних організацій, що працюють з дітьми вулиці».

Тренінг проводив МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» у партнерстві з відділом Благодійності та соціального служіння Київської єпархії Української Православної Церкви.

Серед учасників тренінгу було 10 представників Церкви, серед яких 3 – священики.

В рамках заходу розглядалася сучасна ситуація з ВІЛ/СНІД в Україні, медичні та соціальні аспекти епідемії. Особливий акцент було зроблено на необхідності профілактичної роботи серед дітей вулиці, а також важливості усвідомлення того, що зараз в Україні проблематика ВІЛ стосується кожного, і Церква не може залишатися осторонь.

«Раніше мені здавалося, що тільки люди, які ведуть певний спосіб життя (вживають наркотики, мають багато сексуальних контактів) можуть інфікуватися ВІЛ. Зараз я розумію, наскільки ця інфекція небезпечна для кожного», – розповіла учасниця тренінгу Олександра Тронько.

Ситуація справді вражаюча, тільки за останній місяць (квітень) в Україні зафіксовано близько 2000 нових випадків захворювання.

Представники Церкви активно залучаються до протидії епідемії, починаючи з 2000 року. У 2004 було розроблено Концепцію участі Української Православної Церкви в протидії епідемії ВІЛ/СНІД

Основні напрямки роботи – це профілактика, подолання дискримінації по відношенню до людей, які живуть з ВІЛ, догляд та підтримка таких людей. Особливо важливою для ВІЛ позитивних людей є молитовна підтримка. Молебень за ВІЛ-інфікованих в православних храмах традиційно звершується 1 грудня, але священики, залучені до протидії епідемії, моляться за ВІЛ-інфікованих значно частіше.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ОДЕСА-КИЇВ. Як організувати роботу з профілактики ВІЛ з дітьми вулиці

Це та інші питання розглянули учасники тренінгу з протидії ВІЛ/СНІД в Україні, що відбувся цими днями в Одесі.Рубрики: Події на часі | Київська | Соціальне служіння | Церква і молодь | Одеська |

1720 переглядів / Коментарів: 0

Теги: ВИЧ/СПИД |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru