Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » Новини порталуНаступний тиждень на «Православії в Україні» — фестивальний!
01 October 2011 16:42

З 3 по 7 жовтня Крим переживатиме справжнє нашестя ЗМІ православних. У ці дні близько ста майстрів слова, мікрофона і фотооб’єктива висадяться на південно-західному схилі Балаклавської бухти в затишному готелі «Чембало»

Представники Синодального та єпархіальних інформаційно-просвітницьких відділів УПЦ, головні редактори церковних видань, православні журналісти і, зокрема, редакція інтернет-порталу «Православіє в Україні» вирушають на IV Всеукраїнський фестиваль ЗМІ православних.

Цієї події ми чекали цілий рік – і от нарешті знову зберемося. До речі, уперше «фестивалитимуть» разом не тільки журналісти з України та Росії, а ще й із Білорусі.

Провідною темою цьогорічного форуму, що традиційно проводиться Синодальним інформаційно-просвітницьким відділом УПЦ, а цього року — за сприяння Синодального відділу УПЦ по роботі з молоддю, стане «Розвиток загальноцерковної інформаційної мережі Української Православної Церкви».

За новинами медіа-простору Української Православної Церкви та подальшими повідомленнями щодо проведення ІV фестивалю ЗМІ православних слідкуйте на інтерактивному сайті фестивалю festZMI.org, а також на порталі «Православіє в Україні».


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Наступний тиждень на «Православії в Україні» — фестивальний!

Представники Синодального та єпархіальних інформаційно-просвітницьких відділів УПЦ, головні редактори церковних видань, православні журналісти з 3 по 7 жовтня — на IV Всеукраїнському фестивалі ЗМІ православних.Рубрики: Події на часі | Новини порталу |

2072 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Фестиваль ЗМІ православних |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru