Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Зовнішньоцерковна діяльність
МОСКВА-УКРАЇНА. Представники УУБА взяли участь у IV Всецерковному з'їзді єпархіальних місіонерів Руської Православної Церкви
29 November 2010 13:18

У Москві з 16 по 18 листопада відбувся IV Всецерковний з’їзд єпархіальних місіонерів Руської Православної Церкви.

Відкриття форуму пройшло в залі кафедрального собору храму Христа Спасителя. Перед початком було звершено Божественну літургію. Урочисту церемонію відкриття з’їзду очолив Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил.

Святійший Патріарх звернувся до учасників з’їзду з програмною промовою про цілі і завдання сучасного місіонерського служіння Руської Православної Церкви. Пленарне засідання було присвячене доповідям та обговоренню ключових питань, пов’язаних з місіонерською діяльністю, яка повинна стати сьогодні справою всієї Церкви.

17 листопада робота з’їзду тривала у секціях: „Народна катехізація. Місіонерська відповідальність мирян”, „Місіонерські парафії. Місіонерські стани. Місіонерські монастирі. Підготовка місіонерських кадрів”, „Особливості зовнішньої місії” та „Методологія виліковування розколів, протидії тоталітарним сектам та деструктивним релігійним рухам”.

З благословення ректора Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина професора, архімандрита Віктора (Бедя) у роботі взяли участь проректор з міжнародних церковно-богословских відносин, профессор архімандрит Василій (Садварій) та магістр мистецтвознавства, заступник завідувача кафедри історії Церкви, практичного богослов’я та церковного музичного мистецтва, старший викладач Надія Іванівна Товтин.

Архімандрит Василій (Садварій) та Надія Іванівна Товтин взяли участь у роботі секції „Особливості зовнішньої місії”, яку координував Архієпископ Єгорьєвський Марк, керівник Управління Московської Патріархії по зарубіжних установах. Архімандрит Василій (Садварій) виступив з доповіддю на тему: „Просвітницька діяльність Ужгородської української богословської академії в Угорщині та Словаччині”.

Секційна частина з’їзду була завершена проведенням круглого столу на тему „Критерії ефективності православної місії”, де учасники висловили побажання проведення окремої конференції на задану тему за участю представників Управління справами Московської Патріархії, Синодального інформаційного відділу та інших підрозділів Московської Патріархії.

18 листопада в рамках форуму пройшла презентація місіонерських проектів.

Прес-служба УУБА


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

МОСКВА-УКРАЇНА. Представники УУБА взяли участь у IV Всецерковному з'їзді єпархіальних місіонерів Руської Православної Церкви

«Місіонерська діяльність  повинна стати сьогодні справою всієї Церкви», ― Святійший Патріарх Кирил.Рубрики: Події на часі | Зовнішньоцерковна діяльність | Місіонерство |

1646 переглядів / Коментарів: 0

Теги: УУБА |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru