Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Володимир-Волинська
«Мій дивосвіт»: понад 100 дітей оздоровилося у літньому таборі, що при Зимненському монастирі
23 August 2013 14:51

Ось уже 15 років поспіль на святій горі Зимненського жіночого монастиря влітку лунають дитячі голоси. У 1998 році з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира при обителі було відкрито дитячий оздоровчий табір для дітей. Відпочивають тут діти-сироти, діти із малозабезпечених сімей та з Чорнобильської зони. Із задоволенням сюди приїздять дітки на відпочинок і оздоровлення і з забезпечених сімей, батьки яких значну перевагу віддають духовному вихованню і росту дитини, яке необхідне в сучасному світі.

Цього року у Зимненському таборі під назвою «Мій дивосвіт» оздоровилося понад 100 дітей з Києва та Львова, Одеси та Хмельницька, Донбасу і, звичайно, Волині.

Два роки тому спеціально для  таборян було збудовано новий корпус з усіма необхідними умовами проживання.

Виховання та оздоровлення дітей відбувалось на високому рівні: з дітками працювало понад 25 висококваліфікованих майстрів своєї справи. Усі діти були поділені не невеличкі сімейки, в яких кожному приділялась індивідуальна увага.

Відпочиваючі з захопленням відвідували уроки історії і географії, музики і танців, англійської мови і художнього мистецтва, туризму і спорту, кулінарії та рукоділля. Усі уроки проводились за нетрадиційними формами викладання та виховання. Та основним у таборі був урок «Закону Божого», на якому діти відкривали для себе нові закони духовного життя, вчилися любити Бога і ближнього, вчилися любити і прощати, допомагати і співчувати.

Кожен день табору починався і закінчувався молитвою і був присвячений одному з дванадцяти релігійних свят, завдяки чому юні знавці вивчали православні традиції свого народу. Деякі з дітей вперше підходили до сповіді та Святого Причастя.

Упродовж трьох тижнів таборяни неодноразово виїжджали на лісове озеро для відпочинку, а також відвідали музей православного композитора Ігоря Стравінського в м.Устилузі.

Наприкінці табору діти підготували концерт, на якому продемонстрували свої знання та вміння, яких досягли за цей короткий час.

З нетерпінням усі учасники свята чекали головного гостя – Блаженнішого Володимира, дякуючи якому 15 років його благословенням і молитвами процвітає цей табір. Але, на жаль, Блаженніший не зміг порадувати усіх своєю присутністю.

Зі слізьми на очах діти прощалися один з одним та залишали це святе місце, дякуючи ще одній людини – настоятельці Зимненської обителі ігумені Стефані, яка взяла на себе відповідальність і турботу за діток, які полюбили її, і які щоразу радо зустрічали її своїми щасливими посмішками. Адже матінка стала і порадником, і організатором у вирішенні основних питань оздоровчого табору.

Матінка ігуменя, сестри обителі і усі таборяни висловлюють щиру подяку всім благодійникам, які допомагали розквіту цього дитячого «Дивосвіту», і завдяки кому ми сьогодні можемо здійснити цю благородну місію.

Молитвами щирих дитячих сердець нехай Господь пошле їм здоров’я, благополуччя і многая літа. А діти з надією будуть чекати наступного літа, щоб знову побачити у синьому небі сіяючі хрести обителі.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

«Мій дивосвіт»: понад 100 дітей оздоровилося у літньому таборі, що при Зимненському монастирі

15 років поспіль сюди приїздять на відпочинок діти-сироти, діти із малозабезпечених сімей та з Чорнобильської зони.Рубрики: Події на часі | Володимир-Волинська | Соціальне служіння |

2216 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Зимненський монастир | Дитячий православний літній відпочинок-2013 |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru