Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Волинська
ЛУЦЬК. Уперше правда про алкоголь – на найбільшому відеоборді у центрі міста
01 November 2011 15:19

Уже не вперше Волинське православне братство тверезості імені святого праведного Іоанна Кронштадтського закликає лучан обирати тверезий спосіб життя. 

Цього разу спільний проект братства тверезості та ТЗОВ «Дизайн Центр» пропонує мешканцям міста та гостям обласного центру переглянути соціальні відеоролики про руйнацію та деградацію особистості алкоголем на найбільшому відеоборді, розміщеному в центрі Луцька.

Співзасновник братства священик Степан Ярема каже, що братство не тільки працює з людьми, котрим потрібна допомога, а й веде профілактичну роботу з громадою міста.

«Дуже часто на площинах лайтпостерів та біг-бордів лучани бачать відомих спортсменів із закликом до тверезості. Ми маємо надію, – говорить отець Степан, – що і ця соціальна реклама не залишить байдужими людей, котрі побачать, почують правду та добре подумають: пити, чи жити».

Як правило, алкогольна суміш, яка потрапляє в організм, отруює всі життєво важливі органи. Кожна випита чарка супроводжується втратою тисяч, а то й десятків тисяч активних мозкових клітин. Зазвичай, гинуть ті клітини, які формують позитивні звички, знання, культуру поведінки та інші важливі програми для повноцінного життя. Мертві мозкові клітини разом з інтелектом та розумовими навиками виводяться організмом через сечову систему в міську каналізацію, або в сільську вбиральню. Не обминає й алкогольна отрута серце, залишає й свій відбиток на печінці, стравоході, нирках та завдає руйнації всьому організму.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ЛУЦЬК. Уперше правда про алкоголь – на найбільшому відеоборді у центрі міста

У такий спосіб Волинське православне братство тверезості нагадує про руйнацію та деградацію особистості алкоголем.Рубрики: Події на часі | Волинська | Соціальне служіння |

1754 переглядів / Коментарів: 0

Теги: церква і суспільство |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru