Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Волинська
ЛУЦЬК. Вперше на оздоровленні у дитячому таборі «Стежина добра» були дітки, які перехворіли на онкозахворювання
07 September 2012 10:33

Цьогоріч табір «Стежина Добра» працював довше, ніж у попередні роки. А остання, шоста, зміна була особливою, адже на оздоровлення до Старосілля приїхали діти, які перехворіли на онкологічні захворювання і, подолавши недугу, перебувають на реабілітації.

Усі вони вже здорові та бажають відпочивати і гратись на повну, як інші діти, проте слабкий імунітет та наслідки перенесених хіміотерапій постійно нагадують про себе. Деякі з цих дітей ходять у школу, дехто – навчається вдома. Вони потребують особливої опіки, проте усі просто хочуть бути такими, як інші діти.

На жаль, в Україні немає таборів, які б організовували літній відпочинок спеціально для таких діток. Тому цього року волонтери Волинської єпархії спільно із благодійним фондом «Стопрак» вирішили подарувати їм свято.

Дуже важливою для таких дітей є не фізична, а саме психологічна реабілітація, адже після перенесених страждань, їм важко адаптуватись до нормального життя, звикнути до думки, що хвороба позаду, вони часто бувають нервовими, не звикли, щоб батьки їм у чомусь відмовляли, бояться, що хвороба повернеться. Таких проблем багато, вони залежать від дитини, пережитого нею, батьківського ставлення.

Діти, які хворіли онкологічними захворюваннями, були запрошені на відпочинок разом зі своїми братиками та сестричками, бо хвороба часто відділяє їх від сім’ї і загострює їх стосунки із рідними. Табір «Стежина Добра» є хорошим місцем для реабілітації таких діток: тут діти не просто відпочивають, а перебуваючи у монастирській атмосфері, стають духовно міцнішими, вчаться  перемагати себе, довіряти Богу та Його волі.

Весь заїзд проходив під наглядом завідуючого відділенням гематології ВДТМО Сергія Юрійовича Миронюка, адже для організаторів табору це була велика відповідальність, і вони потребували рекомендацій з боку медиків. Оскільки зміна відбувалась в останні дні серпня, на річку їхати було вже холодно, тож діти ходили в ліс по білі гриби (а їх у Старосіллі дуже багато). Поза спортивними іграми учасники табору відвідували майстер-класи з вітражу, виготовлення мотанок, оформлення декоративних свічок, а ще в гості приїжджав Губка Боб і шоколадний фонтан.

Кожного дня діти мали можливість поспілкуватися із священиком – отцем Олександром Кльоком.  Мабуть, через свій недитячий життєвий досвід задавали глибокі питання та дуже уважно слухали, що їм розповідали про Бога та життя у Ньому.

Організатори проекту задоволені його результатами, адже їм вдалось подарувати дітям свято.

«Ми дуже вдячні митрополиту Ніфонту за підтримку ініціатив нашого фонду та за організацію такого табору, – зауважила директор фонду «Стопрак» Марія Адамчук. – «Стежина Добра» – це найкраще місце для реабілітації таких діток. Ми і надалі сподіваємось організовувати такі проекти в Старосіллі». 

Зі свого боку волонтери Волинської єпархії раді співпрацювати із фондом «Стопрак», адже він заслужив довіру батьків і медиків ВДТМО. Завдяки йому вдалось зібрати разом цих діток, яких батьки дуже оберігають і неохоче відпускають самих на відпочинок. Ми впевнені – наша співпраця триватиме і надалі, оскільки уже більше року волонтери Волинської єпархії відвідують відділення гематології ВДТМО і проводять там уроки арт-терапії. Ми віримо, що серед його пацієнтів є багато воїнів, які поборють недугу і невдовзі ми їх побачимо у «Стежині Добра».

Більше фото – на сайті єпархії

Волинська єпархія


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ЛУЦЬК. Вперше на оздоровленні у дитячому таборі «Стежина добра» були дітки, які перехворіли на онкозахворювання

За відсутності в Україні таборів, які б організовували літній відпочинок для таких дітей, дещо виправити ситуацію взялися волонтери єпархії разом із благодінийм фондом «Стопрак».Рубрики: Події на часі | Волинська | Соціальне служіння |

1952 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Дитячий православний літній відпочинок-2012 |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru