Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Книжковий огляд
ЛУЦЬК. В єпархії презентовано фотоальбом «Музей Волинської ікони»
15 March 2011 11:06

Минулого четверга, 10 березня 2011 року, у Луцьку презентували альбом, який слугуватиме духовному відродженню Волині. Ним стало ілюстроване видання «Музей Волинської ікони».

Під час презентації альбому про нього розповіла автор проекту, завідувач Музею Волинської ікони Тетяна Єлісєєва. Вона зазначила, що перший альбом, який розкривав експозицію музею, був виданий ще у 1998 році. І через малий тираж він швидко розійшовся. Тому до сьогоднішнього дня популяризували музей через листівки, путівники, інтерактивні екскурсії по експозиції музею. «Але наші відвідувачі хотіли в руках тримати альбом, щоб його могли гортати як співвітчизники, так і закордоном», – зауважила працівниця музею.

У багатоілюстрованому альбомі зображено пам’ятки, що найяскравіше характеризують волинський іконопис. Також у ньому надруковані зображення низки пам’яток, які відреставрували минулими роками. «Приємно тримати таку книгу в руках», – поділилась враженнями від видання Тетяна Єлісєєва.

Перші примірники альбому вручили волинському духовенству. Зокрема, керуючий Волинською єпархією митрополит Луцький і Волинський Ніфонт зауважив, що «цей альбом слугуватиме духовному відродженню Волинського краю, його святинь».

До відома:

Видання складається із вступної частини, фотографій залів музею та 92 ілюстрації ікон, скульптури, царських врат. Альбом двомовний – вступна стаття та анотації до ілюстрацій подані українською та англійською мовами. Фотоальбом виданий за фінансової підтримки Волинського обласного благодійного фонду Бориса Клімчука «Рідна Волинь», має 88 сторінок. Це видання є успішним проектом, який масштабно і повно представляє кращі твори XVI-XVIII століття – ікони та предмети декоративної різьби.

У книзі витримана хронологія, приналежність творів до осередків малярства і авторів. Представлена тут і пам’ятка візантійського мистецтва ХІ століття – Холмська Чудотворна ікона Богородиці. Альбом «Музей волинської ікони», репрезентуючи твори волинського іконопису, церковної різьби та скульптури XVI-XVIII ст. з колекції Музею волинської ікони, засвідчує, наскільки багата наша область на унікальні пам’ятки сакрального мистецтва.

Джерело: офіційний сайт Волинської єпархії


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ЛУЦЬК. В єпархії презентовано фотоальбом «Музей Волинської ікони»

Видання репрезентує кращі твори XVI-XVIII ст.– ікони та предмети декоративної різьби, а також пам’ятку візантійського мистецтва ХІ століття – Холмську Чудотворну ікону Богородиці.Рубрики: Події на часі | Книжковий огляд | Волинська | Церква і культура |

2212 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Музей Волинської ікони |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru