Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Волинська
ЛУЦЬК. У Музеї Волинської ікони презентували відреставровані образи XVIII ст.
15 May 2013 11:09

Напередодні Міжнародного дня музеїв, 14 травня, у Музеї волинської ікони відбулася  презентація відреставрованих ікон XVIII ст.

Відкриттям ще однієї невідомої сторінки з історії волинського іконопису і творчості талановитого анонімного маляра XVIII ст., який працював на теренах краю, стали ікони з Рудки-Козинської.

У презентації взяв участь митрополит Волинський і Луцький Ніфонт. Владику супроводжували секретар єпархії протоієрей Миколай Бондарук та голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

У 1987 році владика був настоятелем Свято-Троїцького храму і особисто передав ікони, які на той час були в аварійному стані і знаходились на горищі церкви. Митрополит поділився спогадами про події 26-річної давності.

Директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк та завідувач Музею Волинської ікони Тетяна Єлісєєва сердечно дякували владиці за моральну і матеріальну підтримку діяльності музею. На згадку про нинішню зустріч від імені колективу Музею Волинської ікони Тетяна Єлісєєва подарувала архіпастирю гравертон із зображенням Новозавітної Трійці.

Музей Волинської ікони вже 20 років поспіль тісно співпрацює з Національним науково-дослідним реставраційним центром України і його Львівським філіалом. Важливими аспектами такої співпраці є не тільки реставрація волинських ікон, а й рентгенографічні та техніко-технологічні дослідження пам’яток, вироблення рекомендацій щодо їхнього зберігання та експонування. Інформація, отримана реставраторами, які мають можливість зазирнути у внутрішню структуру твору, надзвичайно важлива для атрибутування, аналізу стилістики, визначення авторства ікон.

 

Волинська єпархія


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ЛУЦЬК. У Музеї Волинської ікони презентували відреставровані образи XVIII ст.

Відкриттям ще однієї невідомої сторінки з історії волинського іконопису і творчості талановитого анонімного маляра стали ікони з Рудки-Козинської.Рубрики: Події на часі | Волинська | Церква і суспільство |

1570 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Музей Волинської ікони |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru