Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Волинська
ЛУЦЬК. «Страсті Христові» – у Музеї Волинської ікони презентовано ковану книгу
23 April 2013 12:26

22 квітня у Музеї Волинської ікони було презентовано унікальну ковану книгу «Страсті Христові». З благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта участь у заході взяли ректор ВДС протоієрей Рустик Капауз разом зі студентами.

Оригінальна за задумом і художнім виконанням кована книга, претендує на представлення у Книзі рекордів України.

Особливістю цієї книги є те, що вона не писана, а кована у металі.

Автор – львівський митець Роман Андрійовський взяв за основу відомий у християнському мистецтві євангельський сюжет Хресної дороги Христа на Голгофу.

Із 14 зупинок (від присуду Понтія Пилата до Покладання Христа до гробу) митець взяв 7, при чому остання – Воскресіння Христа.

«Це – вже початок нового циклу, торжество Христа. Чому я і завершив цим сюжетом мій витвір. Тут я  зобразив лише одну картину падіння Христа під Хрестом, а не класичних три», – зауважив Роман Андрійовський.

Ця «книга» є його дипломною роботою і спільним проектом із кафедрою графіки та дизайну друкованої продукції Української академії друкарства.

«Цей витвір мистецтва – дійсно духовний подвиг. Я хочу передати митцю благословення від нашого владики – митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, який бажає йому Божого благословення на подальші труди», – сказав присутній на презентації ректор Волинської духовної семінарії УПЦ протоієрей Рустик Капауз.

Відвідувачів музею цей витвір мистецтва не залишив байдужим.

«Це – проповідь Євангелія у металі, мовою цього виду мистецтва… Є книга, є іконопис, а сьогодні ми можемо побачити і ковану книгу», – сказав у коментарі студент ІІІ курсу ВДС УПЦ Павло Чамахуд.

Волинська єпархія


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ЛУЦЬК. «Страсті Христові» – у Музеї Волинської ікони презентовано ковану книгу

Автор – львівський митець Роман Андрійовський – взяв за основу відомий у християнському мистецтві євангельський сюжет Хресної дороги Христа на Голгофу.Рубрики: Події на часі | Волинська | Церква і культура |

1818 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Музей Волинської ікони |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru