Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Духовні навчальні заклади
ЛУЦЬК. Розповісти людям про справжнє покаяння і щиру молитву – вихованці семінарії розпочали місіонерські поїздки
15 March 2012 11:48

У середу, 14 березня, з благословення митрополита Луцького і Волинського Ніфонта відбулась перша місіонерська поїздка студентів Волинської духовної семінарії. Із підготовленою програмою семінаристів тепло прийняв благочинний Горохівського округу протоієрей Олександр Пасічник разом із духовенством і прихожанами храмів благочиння.

Зустріч відбулася у будинку культури. Тут зібралося багато молоді, яка із зацікавленням спостерігала за подіями, що відбувалися на сцені.

У програму входили проповіді, сценки, богослужбові піснеспіви, котрі носили покаянний зміст. Мета такого дійства – нагадати і розповісти людям зміст справжнього покаяння і щирої молитви. Керівником роботи, котру проводили студенти, є викладач Волинської духовної семінарії священик Роман Якубович.

Місіонерська діяльність семінаристів справила неабияке враження на людей, адже не кожного дня зустрінеш молодих хлопців, котрі своїми власними зусиллями прагнуть покращити цей світ і нагадати людям те, що забулось за буденною суєтою.

Багато хто після проповідей і лекцій, можливо, зробили для себе висновки, інші – осягнуть це пізніше. Але те, що більша половинна зали не залишилась байдужою, дає надію, що все сказане реалізується в житті.

Прес-служба ВДС


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ЛУЦЬК. Розповісти людям про справжнє покаяння і щиру молитву – вихованці семінарії розпочали місіонерські поїздки

Перша зустріч відбулася у Горохівському будинку культури, де зібралося багато молоді, яка із зацікавленням спостерігала за подіями, що відбувалися на сцені.Рубрики: Події на часі | Духовні навчальні заклади | Волинська | Місіонерство |

1954 переглядів / Коментарів: 0

Теги: церква і молодь | Волинська духовна семінарія |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru